Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod
Česká golfová federace vykročila novým směrem
Wednesday, 17 March 2010

ČGFČeská golfová federace je občanské sdružení zastřešující více než 140 klubů. Většina z nich má své vlastní golfové hřiště, část jsou indoory, tj. vnitřní golfové prostory s trenažéry. Existují i kluby profitující z reality trhu a soustřeďující hráče, kteří hrají jen občasně nebo naopak velmi intenzivně na různých smluvních hřištích. Česká golfová federace (zkráceně ČGF) registruje všechny české golfisty, vede evidenci jejich výkonnosti vyjádřenou v HCP (handycap), zajišťuje osvětu golfu, vychovává reprezentanty, vede přehled všech turnajů a zajišťuje mnoho dalších činností spojených s golfem.

Celý článek...
 
Devátou Miss Golf se stala Markéta Dvořáková z Clubu Ducha Sportovního
Sunday, 06 December 2009

Markéta DvořákováDevátý ročník soutěže o nejkrásnější golfistku vyvrcholil v neděli, 29. listopadu v 19:00 hodin, v Erpet Golf Centru na Smíchově. Z dvanácti finalistek porota vybrala Miss Golf 2009 Markétu Dvořákovou, první Vicemis se stala Markéta Tauchmanová z GC Beřovice, druhou vicemiss se stala Lucie Koňakovská ze Zámeckého GC Kravaře. Hlasováním v sále si přítomní diváci zvolili Markétu Dvořákovou za Miss Sympatie. Ředitel soutěže udělil titul Miss Fotogenie Evě Soukupové z GC Terasy Ústí nad Labem.

Celý článek...
 
Vyhlášení mistrů CDS a celoročního žebříčku Greentour
Wednesday, 11 November 2009

Club Ducha SportovníhoV příjemné holešovické restauraci Molo 22 se konalo závěrečné vyhodnocení herních výsledků členů Clubu Ducha Sportovního a celoročního žebříčku účastníků série 20 golfových turnajů GREENTOUR 2009 pro začínající golfisty. Mistrem klubu na jamky se stal Dominik Kamiš, v ženách kralovala Lenka Dominiková. Mistrovství klubu na rány se uskutečnilo v Mladé Boleslavi a vítězně z tohoto sportovního klání vzešli: za muže Dominik Kamiš (71 ran), v ženách vybojovala cenné vítězství Michaela Vysušilová (90 ran).

Celý článek...
 
Tip na vánoční dárek: členství v golfovém klubu
Thursday, 12 November 2009

Členství v golfovém klubu jako dárekNevíte, jaký dárek dát vašim blízkým pod stromeček? Nebo máte problémy s tím, jak obdarovat vašeho partnera k narozeninám? Pokud uvažujete o skutečně atraktivním a velkém dárku, pak je tu jedna zajímavá golfová možnost: můžete darovat členství v golfovém klubu.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 19 - 27 z 253