Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod
Ángel Cabrera vyhrál Masters v rozstřelu
Tuesday, 14 April 2009

Angel CabreraVítězem Masters se stal argentinský golfista Ángel Cabrera, který zvládl nejlépe dodatečný rozstřel tří hráčů, jímž vyvrcholil napínavý boj o triumf na prvním turnaji kategorie major v sezoně. V play-off předčil Američany Kennyho Perryho, který do poslední jamky vedl, a Chada Campbella, s nimiž měl po čtyřech kolech shodnou bilanci dvanáct úderů pod par.

Celý článek...
 
Woods už je ve formě, vítězí na Arnold Palmer Invitational
Monday, 30 March 2009

Arnold Palmer předává trofej vítěze Tigeru WoodsoviTiger Woods se poprvé po návratu na greeny po zranění kolena dočkal vítězství. Úspěšně obhájil prvenství na turnaji Arnolda Palmera v Orlandu, který celkově vyhrál už pošesté. "Je to fajn pocit být zase zpátky," řekl Woods. "A když se kouknu zpět na ty svoje tři starty, na každém jsem se zlepšoval. A o to mi před Augustou šlo především," dodal vítěz 14 turnajů kategorie major.

Celý článek...
 
Čejka málem v TOP10 - nakonec skončil třináctý
Tuesday, 10 March 2009
Y.E.YangAlex Čejka sahal na turnaji Honda Classic dlouho po premiérovém letošním umístění v elitní desítce, nakonec ale skončil třináctý. Poprvé na okruhu PGA Tour zvítězil Korejec . Čejka za ním zaostal o sedm úderů a jediná rána mu scházela k dělené deváté pozici.
Celý článek...
 
ČGF povede dál Veselý
Monday, 16 March 2009

Judr. Milan VeselýPrezidentem České golfové federace bude i nadále Milan Veselý. Do čtyřletého funkčního období byl na sobotní konferenci v Praze zvolen již potřetí za sebou. Z 376 hlasů dostal hned v prvním kole nadpoloviční počet 198 hlasů, takže se o dalších kandidátech už nehlasovalo. Místopředsedou ČGF byl zvolen Jan Jenčovský, po odstoupení ostatních uchazečů jediný adept na tento post.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 28 - 36 z 253