Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod
Nejlepší hřiště má Golf Resort Ypsilon
Thursday, 03 April 2008

Ypsilon Golf ResortPrimát nejlepšího golfového hřiště v České republice znovu drží liberecký Ypsilon , který tak v anketě golfových příznivců obhájil své loňské prvenství. Informaci o vítězství areálu v podhůří Jizerských hor, na kterém se letos v závěru srpna uskuteční špičkový profesionální turnaj v rámci série Challenge Tour, přineslo dubnové vydání specializovaného magazínu Golf Digest C&S, pořadatele ankety. 

Celý článek...
 
Po sedmi triumfem Woods až pátý, v Miami vyhrál Ogilvy
Tuesday, 25 March 2008

Geoff OgilvyTiger Woods přišel o sérii neporazitelnosti. Na turnaji v Miami obsadil nejlepší hráč světa páté místo a nenavázal tak na předchozích sedm triumfů za sebou. Z vítězství se radoval Australan Geoff Ogilvy, který zahrál 17 úderů pod par. 

Celý článek...
 
Woods opět vítězí, Čejka na krásném osmém místě
Monday, 17 March 2008

Tiger Woods slaví vítězství na Arnold Palmer InvitationalTiger Woods potvrdil svou skvělou formu i na víkendovém turnaji PGA Tour Arnold Palmer Invitational na hřišti Bay Hill poblíž Orlanda. Lídr světového žebříčku zaznamenal sedmé vítězství za sebou. Na špičkově obsazeném turnaji se podruhé v sezoně mezi elitní desítku prosadil Alexander Čejka, rodák z Mariánských Lázní obsadil dělené osmé místo a po dvou týdnech navázal na sedmou pozici z Palm Beach. 

 

Celý článek...
 
PGA European Tour v roce 2009 po letech opět v Česku!
Friday, 14 March 2008

PGA European TourPo dvanácti letech opět přijedou do České republiky hvězdy světového golfu. Na víkendovém jednání představitelů evropského okruhu PGA v britském Wentworthu bylo rozhodnuto, že jeden z turnajů seriálu PGA European Tour se v roce 2009 uskuteční v Česku. Informaci potvrdil prezident České golfové federace Milan Veselý.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 64 - 72 z 253