Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Nejlepší hřiště má Golf Resort Ypsilon
Nejlepší hřiště má Golf Resort Ypsilon
Thursday, 03 April 2008

Ypsilon Golf ResortPrimát nejlepšího golfového hřiště v České republice znovu drží liberecký Ypsilon , který tak v anketě golfových příznivců obhájil své loňské prvenství. Informaci o vítězství areálu v podhůří Jizerských hor, na kterém se letos v závěru srpna uskuteční špičkový profesionální turnaj v rámci série Challenge Tour, přineslo dubnové vydání specializovaného magazínu Golf Digest C&S, pořadatele ankety. 

Osmnáctijamkový Golf Resort Ypsilon, který byl uveden do provozu teprve před dvěma lety, tak zůstává s velkou převahou nejoblíbenějším českým areálem. To potvrdil i vítězstvím v kategorii o nejobtížnější hřiště.

V anketě mohli golfisté hlasovat také o nejobtížnější jamku. Zde loňské prvenství obhájila ostrovní jamka na hřišti v areálu Golf Park Plzeň-Dýšina .

Anketa hledala vítěze také v dalších kategoriích. Nejlepší služby lze podle hlasujících najít na Konopišti , v poměru cena/výkon je nejoblíbenějším hřištěm Nová Amerika u Jaroměře. Kompletní výsledky ankety zveřejní Golf Digest C&S v čísle, které vyjde 3. dubna. 


Související:

 
< Předch.   Další >