Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Zahraniční zpravodajství
Zahraniční zpravodajství z golfu
Tiger Woods se vrací! Už trénuje na Masters
Wednesday, 17 March 2010

Tiger Woods se vracíTiger Woods konečně ohlásil návrat k soutěžím. Objeví se již při dubnovém Masters, které se odehraje na hřišti v Augustě. Američan to dnes oznámil v prohlášení na svých webových stránkách (www.tigerwoods.com). Woods přerušil kariéru v prosinci kvůli skandálu s mnohonásobnou nevěrou. O jeho návratu se spekulovalo už několik dní, neboť čtyřiatřicetiletá světová jednička už začala s tréninkem.

Celý článek...
 
Keňa – druhá africká golfová velmoc
Wednesday, 17 March 2010

Keňa golfSe svými třiceti devíti golfovými hřišti šlape Keňa na paty golfové jedničce, Jihoafrické republice. Nejenže počet hřišť je úctyhodný, ale o jejich kvalitě, která se tady snoubí s půvabem okolní krajiny, svědčí fakt, že na dvanácti z nich se hrají mistrovské golfové turnaje. Přestože počátky golfu v Keni sahají hluboko do minulosti a jezdí si sem zahrát stále více golfových nadšenců, pro mnohé je stále ještě golfovou neznámou.

Celý článek...
 
US Open vyhrál Lucas Glover
Wednesday, 24 June 2009

Lucas GloverVítězem 109. ročníku US Open se stal ve Farmingdale poblíž New Yorku Američan Lucas Glover. Ve čtvrtém kole, které se dohrávalo kvůli dešti až v pondělí, rozhodl o svém triumfu na závěrečných devíti jamkách. Dosud vedoucí Ricky Barnes odpadl v úvodu posledního kola a pozdější vítěz dokázal odrazit i mohutný nápor nakonec druhého Phila Mickelsona, Favorit Tiger Woods skončil na šestém místě.

Celý článek...
 
Players vyhrál Stenson, Čejka finále nezvládl a skončil devátý
Tuesday, 12 May 2009

Stenson vyhrál Players 2009Alex Čejka v neděli nezvládl závěrečné kolo prestižního turnaje Players Championship v Ponte Vedra Beach a premiérového triumfu na okruhu PGA se nedočkal. Po třech brilantních kolech, ve kterých  si vytvořil náskok pěti úderů a vedl před celou světovou špičkou, ve čtvrtém úplně odpadl. Zahrál závěrečných osmnáct jamek s podprůměrným výsledkem + 7 a z vedoucího místa se propadl na konečné dělené deváté místo.

 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 169