Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Zahraniční zpravodajství
Zahraniční zpravodajství z golfu
Tiger Woods má dceru a možná stihne Buick Open
Thursday, 21 June 2007

Tiger a Elin WoodsTiger Woods se stal den po US open otcem. Celý turnaj musel hrát pod tlakem, o kterém měl málokdo tušení. V pondělí 18. června přivedla jeho manželka Elin Nordegrenová na svět holčičku Sam Alexis. Dle zprávy, kterou napsal novinářům Woods krátce po porodu na svůj oficiální web, se oběma, Elin i Sam, daří dobře. 

 

Celý článek...
 
US Open: Argentinec Cabrera o ránu před Woodsem a Furykem
Monday, 18 June 2007

Angel CabreraPřekvapivého vítěze má golfový turnaj US Open v Oakmontu. O jediný úder porazil světovou jedničku Tigera Woodse a trojku Jima Furyka sedmatřicetiletý Angel Cabrera z Argentiny. Turnaj kategorie Major vyhrál jako druhý argentinský hráč v historii a za největší úspěch v kariéře vyinkasoval prémii 1,3 milionu dolarů. 

Celý článek...
 
Jana Peterková uhrála poslední postupové místo na US Open
Friday, 15 June 2007

Jana Peterková bude opět na US OpenVýznamného úspěchu dosáhla česká golfistka Jana Peterková, když podruhé v kariéře prošla náročným kvalifikačním sítem na US Open. Sedmadvacetiletá rodačka z Domažlic udělala poslední krok k účasti v prestižní soutěži v pondělí na turnaji v Glen Ellyn v Illinois, kde obsadila poslední postupové místo.

 

Celý článek...
 
Další "nejtěžší" US Open v historii začíná dnes
Thursday, 14 June 2007
Není drsnější zkoušky než druhý grandslam sezony, zvlášť když se koná na brutálním hřišti, které bylo pro tento účel speciálně vybráno a přichystáno. Ode dneška se hraje na hřišti Oakmont Country Clubu v Pennsylvánii, asi 20 kilometrů od Pittsburghu, které si zakládá na tom, že ničí sebevědomí golfistů. "Udržujeme stav hřiště na hranici hratelnosti. A někdy se stane, že je prostě nehratelné," říká správce hřiště.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 73 - 81 z 169