Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Johna Dalyho údajně málem zabila manželka nožem
Johna Dalyho údajně málem zabila manželka nožem
Monday, 11 June 2007

John Daly s poškrábanou tváříGolfový bouřlivák John Daly na sebe během profesionálního turnaje americké PGA znovu strhl pozornost. Před druhým kolem na hřišti v Memphisu, který se koná nedaleko jeho domova, se v pátek objevil s poškrábaným obličejem a tvrdil, že se jej pokusila vlastní žena během spánku zabít nožem na maso. Podal na ni trestní oznámení.

 

Jednačtyřicetiletý Američan je proslulý bouřlivým životním stylem s pompézními večírky a ženatý je už počtvrté. Se Sherrie, která byla loni ve vězení za nelegální sázení a drogové delikty, podali před půl rokem žádost o rozvod, nicméně jsou stále spolu. V noci na pátek na něj údajně zaútočila nožem a pokusila se jej zabít.

"Když jsem spal, stal jsem se obětí útoku mé ženy. Ráno jsem na ni podal trestní oznámení. Šerifové celou záležitost vyšetřují," prohlásil v pátek v golfovém klubu Daly, vítěz dvou turnajů nejvyšší kategorie major. Obavu má prý nejen o vlastní bezpečnost, ale hlavně o své čtyři děti. Vztah s manželkou Sherrie jednou charakterizoval slovy: "Milujeme se jen o trošičku více, než se nenávidíme".

 Turnaj v Memphisu Daly dobře začal a po prvním kole byl s vyrovnaným parem 70 na děleném osmém místě. Po údajném manželčině útoku ale překročil normu hřiště o čtyři údery a ve výsledkové listině se hluboko propadl. Do finálových kol nicméně prošel. 


 
< Předch.   Další >