Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Jak začít
Jak začít s golfem
Nabídka golfových kurzů pro začátečníky - sezona 2008
Thursday, 24 April 2008

KurzyGolfu.czV roce 2008 budeme populární intenzivní golfové kurzy zveřejňovat na našem partnerském webu KurzyGolfu.cz , kde je možné kurzy online objednat. Pro rok 2008 máme mnoho novinek - především nové lokality - Benátky nad Jizerou a Hlubokou nad Vltavou, Konopiště samozřejmě zůstává v nabídce. Vypisujeme také mnohem více termínů , takže si každý vybere. KurzyGolfu.cz - to je ten nejlepší start do krásného světa golfu :-) 

Celý článek...
 
Video: jak správně držet hůl (anglicky)
Tuesday, 10 July 2007
Držení holePodrobný video návod pro držení hole vhodný pro začátečníky. Nejčastější chyba začínajících hráčů je špatné držení hole, které způsobuje špatný směr hlavy hole při odpalu míčku. Podívejte se na video a zkontrolujte, zda držíte hůl správně. 
Celý článek...
 
Novinky v golfu přicházejí pomalu, lpí se na tradicích
Wednesday, 04 April 2007

S jarním počasím se golfová sezóna rozjíždí naplno, ale žádné převratné novinky na greenech očekávat nelze. Snad žádný jiný sport totiž nelpí na tradičních zásadách tak jako golf. Neměnná pravidla, ostrá hranice mezi amatéry a profesionály a předepsané oblečení - to jsou jistoty, které "sport gentlemanů" provázejí od nepaměti. 

Celý článek...
 
Jak začít s golfem v zimě
Saturday, 30 December 2006
Přemýšlíte o tom, že během zimy začnete s golfem, abyste byli na jaře připraveni na "ostrý" start golfové sezony? Zde vám přinášíme informace, které vám pomohou k úspěšnému začátku vaší golfové kariéry - je tady indoor golf!
Celý článek...
 
Co je potřeba
Friday, 08 December 2006

Pokud to s golfem myslíte opravdu vážně, tak pozorně čtěte tento návod jak začít s golfem. Jde o základní věci, které je potřeba si uvědomit ještě dřív, než se do toho pustíte.

1. Golf vám zabere strašně moc času

Počítejte s tím, že golf je opravdu velmi časově náročná záležitost. Zahrát si jednu hru (standardní osmnáctijamkové hřiště) obvykle zabere 4 a půl hodiny. Určitě nebudete hrát pořád na tom samém hřišti, ale budete chtít cestovat - počítejte tedy i s dopravou celý den. Spousta turnajů se hraje ve všední dny - takže si budete brát dovolenou z práce.

Pokračování se připravuje...