Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Zahraniční zpravodajství
Zahraniční zpravodajství z golfu
V polovině turnaje kraluje Sergio García (-6)
Saturday, 21 July 2007

Sergio Garcia vede v polovině Open s výsledkem -6Tigeru Woodsovi se včera výrazně vzdálilo třetí vítězství za sebou na golfovém British Open. Druhé kolo turnaje kategorie major světová jednička nezvládla. Tiger hrál 3 nad a ztrácí už sedm úderů na vedoucího Sergia Garcíu. Průběžně se dělí o dvacáté místo.

Celý článek...
 
British Open den druhý - video perličky
Saturday, 21 July 2007
British Open na GolfPortal.czNa desáté jamce už musel být Tiger Woods dost rozhozený, na první devítce druhého dne totiž nahrál 39 ran. Nepodařil se mu drive a tak to náležitě okomentoval tak, jak to děláme asi všichni... Tiger měl ale smůlu, protože hodnocení jeho rány zaznamenaly mikrofony... Poslouchejte pozorně kolem 5. sekundy klipu. I s takovým teeshotem nakonec zachránil par.
Celý článek...
 
British Open den první - video perličky
Saturday, 21 July 2007
British Open na GolfPortal.czVideo perličky z prvního dne Open. Tiger Woods proměňuje putt na 16. jamce (birdie), dokonalý švih Tigera s 3 dřevem a eagle shot Johna Dalyho na 11. jamce.
Celý článek...
 
Woods bude útočit na třetí vítězství v řadě na Open
Friday, 20 July 2007

The Open na GolfPortal.czTiger Woods bude na British Open, které začalo ve čtvrtek na hřišti Carnoustie, útočit na třetí triumf za sebou. Woods už má na kontě dvanáct titulů z Major turnajů, ale letos ještě ani jeden nevyhrál. Na Masters i na US Open se dělil o druhou pozici.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 64 - 72 z 169