Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Woods na Buick Open obhajovat nebude
Woods na Buick Open obhajovat nebude
Tuesday, 26 June 2007

Tiger Woods a jeho dcera Sam Alexis (www.tigerwoods.com)Tiger Woods nakonec nebude příští týden obhajovat vítězství na turnaji Buick Open v michiganském Grand Blanc. Rozhold se dát přednost své rodině a trávit čas s manželkou Elin a jejich novorozenou dcerou Sam Alexis. Woods vyhrál soutěž, která nese jméno jednoho z jeho významných sponzorů, také v roce 2002. Letos měl na turnaji startovat podeváté, ale po váhaní se rozhodl dát přednost rodině.

"Chápeme to a respektujeme. Těšíme se na jeho budoucí starty," řekl manažer turnaje Larry Peck podle agentury AP. Organizátoři s Woodsovým startem příliš nepočítali, protože turnaj se kryl s termínem porodu jeho prvního potomka. Dcera nakonec přišla na svět pár hodin poté, co Woods prohrál souboj o vítězství na US Open a porod stihl akorát. Hned po porodu se objevily zprávy, že by Woods na Buick mohl dorazit, ale bylo to spíš zbožné přání manažerů turnaje.

V roli novopečeného otce by se měla světová jednička poprvé představit o prvním červencovém víkendu v Bethesdě. Pak čeká Woodse delší odloučení od rodiny a cesta do Evropy na British Open.

 


Související:

 
< Předch.   Další >