Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Čejka o ránu horší než Tiger - nakonec slušné 21. místo
Čejka o ránu horší než Tiger - nakonec slušné 21. místo
Monday, 04 June 2007

K. J. Choi a Jack NicklausNěmecký golfista českého původu Alexander Čejka předvedl na turnaji PGA Memorial Tournament v americkém Dublinu jen o jednu ránu horší výkon než světová jednička Tiger Woods. Americkému favoritovi se nicméně nedařilo úplně podle představ a s dalšími pěti golfisty obsadil patnáctou pozici.

Čejka tak skončil na dělené jednadvacáté příčce. Vydělal si díky tomu 69.600 dolarů. Z vítězství a prémie více než milion dolarů se radoval Korejec K.J. Choi, který předvedl fenomenální výkon v závěrečném kole. Díky výkonu sedm pod par v něm smazal ztrátu pěti ran a vyhrál o jediný úder před Američanem Ryanem Moorem. Připsal si páté vítězství na elitním okruhu.

Hřiště: Muirfield Village Golf Club, Dublin, OH
Obhájce: Carl Pettersson - SWE, 276 (12 pod PAR)
Začátek: 31. května, 2007
PAR: 36-36--72
Délka v yardech: 7,300
Dotace: $6,000,000