Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Tiger Woods má dceru a možná stihne Buick Open
Tiger Woods má dceru a možná stihne Buick Open
Thursday, 21 June 2007

Tiger a Elin WoodsTiger Woods se stal den po US open otcem. Celý turnaj musel hrát pod tlakem, o kterém měl málokdo tušení. V pondělí 18. června přivedla jeho manželka Elin Nordegrenová na svět holčičku Sam Alexis. Dle zprávy, kterou napsal novinářům Woods krátce po porodu na svůj oficiální web, se oběma, Elin i Sam, daří dobře. 

 

"Chceme poděkovat našim lékařům a nemocničnímu personálu za všechnu jejich oddanou a tvrdou práci. Je to skutečně zvláštní chvíle v našich životech a my se těšíme, že představíme Sam naší rodině a přátelům hned v několika příštích týdnech. Děkujeme všem za jejich přání dobrého a pokračující respekt vůči našemu soukromí," napsal golfový hráč na svých internetových stránkách www.TigerWoods.com.

Tiger a Elin, bývalá ošetřovatelka a modelka ze Švédska, se potkali v roce 2001 na British Open. Vzali se o čtyři roky později.

Termín porodu dal naději organizátorům Buick Open, kde má Tiger Woods obhajovat vítězství z minulého roku - turnaj začíná 28. 6. u Detroitu. Tigerův program zatím není upřesněn, ale organizátoři jsou optimističtí a věří, že Woods bude hrát.

  


Související:

 
< Předch.   Další >