Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Zahraniční zpravodajství
Zahraniční zpravodajství z golfu
Tigera Woodse už letos na turnaji neuvidíme!
Thursday, 19 June 2008

Tiger Woods ukončil předčasně sezonuPředčasný konec sezony! Bohužel se potvrdily spekulace a v polovině sezony je jasné, že Tiger Woods letos už další turnaj nevyhraje. Po pondělním triumfu na US Open podstoupí operaci levého kolena. Woods přijde mimo jiné o zbylé dva turnaje kategorie major British Open a PGA Championships. 

Celý článek...
 
Daň za triumf na US Open: možné obnovení zranění kolena
Tuesday, 17 June 2008

Tiger WoodsAčkoli nejlepší světový golfista Tiger Woods triumfoval v pondělním náročném rozstřelu s Roccem Mediatem na US Open a získal svůj 14. titul kategorie major, úspěch ho může přijít draho. Dvaatřicetiletý Američan přiznal, že si možná během pěti dnů v Torrey Pines obnovil zranění operovaného kolena a není jisté, zda se stihne dát zdravotně do pořádku do poloviny července, kdy se koná další major British Open. 

Celý článek...
 
US Open rozhodnuto až po 91 jamkách - vyhrál Woods
Tuesday, 17 June 2008

Tiger Woods Tiger Woods vyhrál v dramatickém závěru play off potřetí v kariéře US Open a připsal si čtrnáctý triumf na turnajích kategorie major. Dlouholetá světová jednička triumfovala v rozstřelu nad krajanem Roccem Mediatem o jednu ránu na devatenácté dodatečné jamce.

O vítězi 108. ročníku US Open totiž na hřišti Torrey Pines v San Diegu nerozhodlo ani řádné play off, které se na tomto legendárním turnaji hraje netradičně na všech 18 jamkách. Oba Američané nasbírali po čtyřech kolech stejný počet ran a totéž se jim podařilo dnes i v dodatečném pátém kole, tedy celkově po 90 jamkách.

Celý článek...
 
Čejka v Memphisu na děleném čtvrtém místě
Monday, 09 June 2008
Alex CejkaAlex Čejka měl vítězství na turnaji na Stanford St. Jude Championship v Memphisu na dosah jediné rány. V sobotním kole se Čejka dlouho objevoval na dělené první pozici. Ale bogey na předposlední jamce ho posunulo zpět o dvě rány za vedoucího Tima Clarka. Ten na posledních pěti jamkách v předposledním kole zahrál tři birdie a eagle (-5 celkem),  poslední den turnaje se mu ale vůbec nevydařil (+6) a propadl se až na 18. pozici. Čejka skončil na vynikajícím děleném čtvrtém místě, turnaj vyhrál Justin Leonard.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 19 - 27 z 169