Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Zahraniční zpravodajství
Zahraniční zpravodajství z golfu
Rekord na LPGA - nejmladší hráčce je 11 let
Wednesday, 31 October 2007

Ariya JutanukarnJedenáctiletá thajská golfistka  se probojovala do hlavní části turnaje ženského okruhu LPGA v Pattayi. Překonala tak o pět měsíců dosavadní rekord Američanky Michelle Wieové a turnaj prestižního seriálu si zahrála jako nejmladší hráčka historie. Za svůj výkon si vysloužila zmrzlinu s čokoládovou polevou, protože ještě nemůže dostávat peníze.

Celý článek...

Čejka šestý ve Scottsdale a účast na PGA 2008 už je jistá
Monday, 22 October 2007

Alex CejkaAlex Čejka si může oddechnout. Na turnaji ve Scottsdale vybojoval v neděli šesté místo a díky nejlepšímu výsledku v sezoně si zajistil účast na elitním americkém okruhu PGA i v příštím roce. Soutěž s dotací pět milionů dolarů vyhrál Kanaďan Mike Weir, který získal turnajový titul po třech a půl letech. Vítěz Masters z roku 2003 obdržel šek na 900 tisíc dolarů a golfem už vydělal přes dvacet milionů.

Čejka se stále drží na poslední postupové pozici pro PGA Tour 2008
Sunday, 21 October 2007

Alex Čejka (www.alex-cejka.com)Alex Čejka si po 30. pozici na turnaji Frys.com Open v Las Vegas ve finančním žebříčku, stejně jako po 26. místu na Valero Texas Open, o místo pohoršil. Stále však drží pozici, která mu pro příští rok zaručuje účast v elitním seriálu PGA, do kterého postoupí 125 nejlepších golfistů dle finančního žebříčku z letošhího roku.

První FedEx Cup pro Tigera Woodse
Monday, 17 September 2007

Tiger Woods s trofejí vítěze FedEx CupuTiger Woods suverénně vyhrál finálový turnaj nového seriálu FedEx Cup v Atlantě a vedle vítězné prémie 1,26 milionu dolarů získal jako bonus za celkové prvenství dalších deset milionů na účet, z něhož bude moci čerpat nejdříve v pětačtyřiceti letech.