Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Finále Fedex Cupu je v polovině - vede Mickelson
Finále Fedex Cupu je v polovině - vede Mickelson
Tuesday, 04 September 2007

Phil Mickelson s trofeji vítěze Deutsche Bank ChampionshipPhil Mickelson navzdory chybě na dvanácté jamce závěrečného kola, na níž spotřeboval dva údery přes normu, vyhrál druhý turnaj finále Fedex Cupu v americkém Nortonu - Deutsche Bank Championship. Závěrečné kolo zahrál na 66 úderů, celkem na čtyři kola potřeboval 268 ran a o dvě rány porazil trojici soupeřů na druhém místě včetně Tigera Woodse a lídra po třech kolech Bretta Wettericha.

Mickelson, který Woodsovi zabránil ve třetím triumfu za sebou na tomto turnaji, dostal za vítězství prémii 1,26 milionu dolarů a vrátí se na druhé místo světového žebříčku.

Phil se postaral i o překvapení na závěr, když oznámil, že se nezúčastní třetího finálového turnaje Fedex Cupu tento týden v Chicagu - jako průběžný lídr pořadí Fedex Cupu tak dává šanci na výhru 10 000 000 dolarů ostatním.

Fedex Cup je ve finále, které zahrnuje 4 turnaje - The Barclays (zvítězil Steve Stricker), Deutsche Bank (Phil Mickelson), BMW (startuje tento týden ve čtvrtek) a Coca Cola Tour Championship (13.-16.9.). Na každý turnaj se vždy kvalifikuje 144, 120, 70 resp. 30 nejlepších v průběžném pořadí.