Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow V polovině turnaje kraluje Sergio García (-6)
V polovině turnaje kraluje Sergio García (-6)
Saturday, 21 July 2007

Sergio Garcia vede v polovině Open s výsledkem -6Tigeru Woodsovi se včera výrazně vzdálilo třetí vítězství za sebou na golfovém British Open. Druhé kolo turnaje kategorie major světová jednička nezvládla. Tiger hrál 3 nad a ztrácí už sedm úderů na vedoucího Sergia Garcíu. Průběžně se dělí o dvacáté místo.

Španělský golfista na hřišti v Carnoustie nezopakoval čtvrteční fenomenální výkon, kdy osmnáct jamek zvládl na 65 úderů, ale neudělal výraznou chybu a přesně splnil normu hřiště.

Nehrál jsem tak dobře jako včera, ale hrál jsem vyrovnaně," řekl García. Celkově se udržel šest ran pod par a vede o dvě rány před Korejcem K. J. Choiem.

Woods včera pokazil hned první odpal, který skončil v potoku Barry Burn. Jen se nevěřícně díval, jak míček spadl do jeho proudu, a tento nezdar možná ovlivnil celé jeho vystoupení ve druhém kole.

Pokuta 500 liber hrozí Švédovi Henriku Stensonovi, který na osmé jamce vzteky holí rozmlátil stojánek, z něhož se odpaluje míček. Seveřan neudržel nervy na uzdě, když na této jamce zahrál tři údery nad par.

Aktuální skore sledujte na oficiální stránce turnaje .


Související:

 
< Předch.   Další >