Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Woods bude útočit na třetí vítězství v řadě na Open
Woods bude útočit na třetí vítězství v řadě na Open
Friday, 20 July 2007

The Open na GolfPortal.czTiger Woods bude na British Open, které začalo ve čtvrtek na hřišti Carnoustie, útočit na třetí triumf za sebou. Woods už má na kontě dvanáct titulů z Major turnajů, ale letos ještě ani jeden nevyhrál. Na Masters i na US Open se dělil o druhou pozici.

V červnu se světové jedničce narodila dcera Sam a Woods připustil, že se mu od rodiny neodjíždělo lehce. "Chybějí mi, o tom není pochyb. Ale Elin a Sam si vedou fantasticky. Jsou doma, všechno funguje skvěle a jsme oba nadšeni, že máme Sam ve svém životě," řekl novopečený otec.

Nemyslí si, že by dítě nějak negativně ovlivnilo jeho výkonnost. V opak však doufají jeho tradiční konkurenti -  Phil Mickelson, Jim Furyk nebo Ernie Els.

Evropané čekají na triumf na jednom z elitních turnajů od roku 1999, kdy právě British Open vyhrál domácí golfista Paul Lawrie. Jeho nástupcem by se mohli stát také Švéd Henrik Stenson, Ir Padraig Harrington, Španěl Sergio García, nebo britské trio Luke Donald, Justin Rose, Paul Casey.

Na hřišti, na němž se často prohání silný vítr, se bude do neděle hrát o nejvíce peněz v historii tohoto turnaje. Rozdělí se celkem 4,2 milionu liber.

Aktuální výsledky sledujte na oficiálních stránkách OpenGolf.com

Turnaj vysílá Galaxie Sport nebo Premiere, Česká televize na turnaje typu Major bohužel práva nemá. 


Související:

 
< Předch.   Další >