Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod
Španělsko - země golfistů zaslíbená
Wednesday, 24 September 2008

Costa Del Sol golfová hřištěPobřeží Costa del Sol je stále častěji nazýváno Costa del Golf a zcela právem, protože mezi Malagou a Gibraltarem je k dispozici na 50 skvělých golfových hřišť. Od příští sezóny budou cesty do Španělska pravděpodobně trochu levnější, protože nově otevřené destinace například v Turecku svou nabídkou konkurují a tlačí ceny dolů.

Celý článek...
 
K moři a na golf autem za 6 hodin
Wednesday, 24 September 2008

Grado, ItálieNejbližší hřištěm u moře je Golf Club Grado


Grado je malé městečko v Itálii, nedaleko Terstu. Z Českých Budějovic je vzdáleno 590 km.
Hřiště Golf Club Grado bohatě využívá vodních překážek tak, jak nabízí jeho poloha v mořských lagunách, je však nezáludné a dobře hratelné. Chytře postavené jamky, přinášející dostatek napětí pro odvážného hráče i chvíle uvolnění z širokých fairwayí pro ležérní hru.

Celý článek...
 
Američané vyhráli po devíti letech Ryder Cup
Wednesday, 24 September 2008

Ryder Cup 2008Američtí golfisté ukončili devítileté čekání na triumf v Ryder Cupu. Vítězství nad týmem Evropy jim na hřišti ve Valhalle v Kentucky zajistil ještě před koncem prestižní soutěže Jim Furyk. Američané se nakonec radovali z celkového vítězství 16,5:11,5. Furyk v duelu se Španělem Miguelem Angelem Jiménezem získal potřebné vedení o 5,5 bodu, a zajistil týmu vedenému Paulem Azingerem nedostižných 14,5 bodu. 

Celý článek...
 
Dámy - přijeďte na poslední turnaj série Ryze Dámských Turnajů
Friday, 12 September 2008

Ryze Dámské TurnajeTřetí ročník Ryze Dámských Turnajů se blíží do svého závěru. Již teď je jisté, že to byl ročník úspěšný a dámám přinesl spoustu krásných osobních i golfových zážitků. Rozdali jsme mnoho skvělých cen i dobré nálady. Dámy však sbíraly nejen ceny, ale i body do celkového žebříčku a tím i možnost získat pozvánku na závěrečný večer, na kterém se budou rozdávat ceny celkové vítězce Ryze Dámských Turnajů za rok 2008. 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 37 - 45 z 253