Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Green Indoor Tour - pozvánka na turnaj 2.12.
Green Indoor Tour - pozvánka na turnaj 2.12.
Sunday, 27 November 2011

Vlak s novou golfovou tour (GREEN-INDOOR-TOUR 2011/12, Indoor Sportcentrum Step, 23. 11. 2011 - 2. 3. 2012) se úspěšně rozjel a my vám z první jízdy přinášíme pár řádků s pozváním na další cestu, jejímž cílem je Casa de Compo. Máte-li čas a chuť, pojdťe se s námi projet v pátek 2. 12. 

Zahajovací turnaj se konal ve středu 23. 11. za účasti sedmi statečných. Hrálo se Konopiště – Radecký. Všichni přítomní si hezky zahráli a finální výsledky byly velmi těsné. Na stupních nejvyšších se nakonec umístili ti, kteří v ten samý den potrénovali stejné hřiště v reálu o pár hodin dříve a z venkovního hřiště přejeli pěkně rozcvičení na večerní utkání do indooru. 
 
POZVÁNKA NA DALŠÍ TURNAJ – Indoor Sportcentrum Step, pátek 2. 12. 2011
 
Pokud jste do nového greentouráckého vlaku nenastoupili hned v úvodu, žádné strachy, je tu další příležitost, a to v pátek 2. 12., předpokládaná doba jízdy 18 – 22:30 hod. Registrace od 17:30 do 18:15 max! Hra od 18 – 18:30 dle toho, jak se kterému flightu povede včas dorazit na nástupiště (vždy kolej 1) nebo naopak, jak těžko se kdo prokouše případnou dopravní zácpou. V případě dochvilnosti možnost potrénovat úvodní jamku, než se pustí simulátor na ostro :-).
 
Každý účastník dostane při registraci dárek, 3 nejlepší další dárky a ti úplně nejlepší z celé tour ještě něco navíc (více pro motivaci na http://www.greentour.cz/, přihlášky a další detaily zde).
 
Lístky na vlak stojí 700 Kč a cílová stanice pro tento turnaj nese název Case de Compo. Drobné upozornění na závěr: při hře na simulátorech je zákaz hry v obuvi se spiky.
 
Mějte se krásně nejkrásněji a přejeme úspěšné a nejlíp i pohodové dny
 
Jana Patzáková
Tel.: 736 751 506
E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
 

 
< Předch.   Další >