Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size
Nacházíte se:    Úvod
Čejka devátý na AT&T National, turnaj vyhrál Kim
Tuesday, 08 July 2008

Anthony KimAmerický golfista Anthony Kim vyhrál turnaj okruhu PGA v Bethesdě - AT&T National. Hřiště v Marylandu zvládl za 268 úderů. Alex Čejka byl o čtyři rány horší a skončil devátý. Kim si připsal druhé vítězství v sezoně a prémii 1 080 000 dolarů. Čejka, který před závěrečným kolem figuroval na 16. příčce, si přišel na 162 tisíc. To zároveň podle odhadů znamená dost inkasovaných peněz na to, aby Čejka už měl v kapse kartu na PGA Tour 2009.

Celý článek...

U.S. Women's Open objevil novou hvězdu - Jessicu Korda
Tuesday, 01 July 2008

U.S. Women's OpenŽenský golfový US Open možná objevil vycházející hvězdu. Tou by se mohla stát teprve patnáctiletá česká hráčka Jessica Korda. Na nejprestižnějším turnaji roku obsadila amatérská hráčka 19. místo, když za sebou nechala řadu světových hvězd.

Tigera Woodse už letos na turnaji neuvidíme!
Thursday, 19 June 2008

Tiger Woods ukončil předčasně sezonuPředčasný konec sezony! Bohužel se potvrdily spekulace a v polovině sezony je jasné, že Tiger Woods letos už další turnaj nevyhraje. Po pondělním triumfu na US Open podstoupí operaci levého kolena. Woods přijde mimo jiné o zbylé dva turnaje kategorie major British Open a PGA Championships.

Daň za triumf na US Open: možné obnovení zranění kolena
Tuesday, 17 June 2008

Tiger WoodsAčkoli nejlepší světový golfista Tiger Woods triumfoval v pondělním náročném rozstřelu s Roccem Mediatem na US Open a získal svůj 14. titul kategorie major, úspěch ho může přijít draho. Dvaatřicetiletý Američan přiznal, že si možná během pěti dnů v Torrey Pines obnovil zranění operovaného kolena a není jisté, zda se stihne dát zdravotně do pořádku do poloviny července, kdy se koná další major British Open.