Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Greentour zahájila ve Staré Boleslavi
Greentour zahájila ve Staré Boleslavi
Sunday, 25 May 2008

GreenTourDalší, již pátý ročník této série golfových turnajů zahájil dvěma turnaji na devítijamkovém hřiši ve Staré Boleslavi. Turnaj mohou hrát pouze golfisté s handicapem 37 – 54 (tento HCP musí mít v okamžiku prvního přihlášení do série turnajů). V sobotu přijelo 45 hráčů,  z toho 15 žen, soutěžilo se již tradičně ve dvou kategoriích – mezi muži zvítězil pan Bohumil Křivda, který si zlepšil hcp z 54 na 33. Mezi ženami si odvezla ceny pro vítěze Lucie Najmanová.

Partnery letošní Greentour a ceny pro vítěze věnovaly firmy Intermedia (NikeGolf), Shock, Kyocera, Sony, Pieroth, Logitech, AGfalcon, hotel Majestic, Megabooks, MrBrown, Bushman, Fragment, Chiquita a Diners Club.

Nedělní ráno nevěstilo žádné pěkné počasí, „deka“ ležící nad celým regionem a hustý déšť odradil pouze 7 hráčů, kteří nedorazili (bez výjimky to byli muži, zřejmě řádila ranní rýmička). Musím tedy konstatovat že i začínající golfisté se rychle naučili oblíbené rčení – „na golf neexistuje špatné počasí, pouze je špatně oblečený golfista“ – a to se projevilo zvláště v průběhu turnaje, 7 hráčů odstoupilo, byli opravdu promočení skrz nazkrz.

Vítězství v pánské kategorii si odnesl pan Karel Sommer, neobhájil Bohumil Křivda (byl druhý, zlepšení ze 33 na 28,5 – za víkend si tedy zlepšil HCP z 54 na 28,5 !), mezi dámami se nejlépe vyrovnala s počasím paní Kateřina Korbová. Gratulujeme a těšíme se na další turnaj Greentour, který se konají ve Mstěticích 31.5 a 1.6.

Greentour Stara BoleslavGreenTour Stara BoleslavGreenTour Stara Boleslav

Zdroj: (PR) Greentour

 


Související:

 
< Předch.   Další >