Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Ryze Dámské Turnaje odstartovaly
Ryze Dámské Turnaje odstartovaly
Monday, 02 June 2008

Ryze Dámské TurnajeSérie Ryze Dámských Turnajů letos zdárně odstartovala ve Mstěticích ve středu 21.5, i když za zcela nevlídného počasí v zimě a dešti. Doufejme, že to bylo naposled, kdy počasí dámy trochu potrápilo a celý letošní ročník proběhne již za krásného počasí v duchu filosofie Ryze Dámských Turnajů – pohoda na golfu.

 

I na letošních turnajích dámy vyhrávají skvělé ceny. Přesto, že se o každý míček, a tudíž i následné umístění svádí velký boj, panuje při celém turnaji skvělá atmosféra a mezi hráčkami velká pohoda.

Hráčky jsou rozděleny výkonnostně do 2 kategorií a mají šanci bojovat také o ceny Longest drive a Nearest to the pin. V prvním turnaji byly nejúspěšnější Martina Jermanová a Milena Novotná na prvních místech, Marcela Foldinová a Lenka Tesařová na druhých a Jitka Andrysová a Miloslava Kotlabová na třetích místech. Ostatní hráčky sbíraly už jen body do celkového hodnocení, jehož vítězka získá ceny od všech letošních partnerů RDT.

Všechny letošní Ryze Dámské Turnaje se budou hrát na hřišti ve Mstěticích a to v termínech 4. června, 9. července, 20. srpna a 17. září. Cen pro vítězky je spousta a dobrou náladu rozdáváme se „skórkartama“.

Přijeďte si zahrát, těšíme se na Vás.


Související:

 
< Předch.   Další >