Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod
ČGF: co to přesně je neaktivní hendikep
Saturday, 15 December 2007
ČGFProtože v golfové komunitě stále do jisté míry panuje nejasnost ohledně rozdílu mezi aktivním a neaktivním („společenským“) hendikepem, na serveru ČGF odpovídal na toto téma STK ČGF Karel Vopička.
Celý článek...
 
ČGF: změny pravidel golfu od roku 2008
Saturday, 15 December 2007

ČGFV neutuchající společné práci R&A a USGA přichází každé čtyři roky okamžik, kdy jejich úsilí, dosud skryté golfové veřejnosti, vydává své plody v podobě nové edice Pravidel golfu. Ta nejnovější bude v platnosti v letech 2008-2011. A jako vždy, i tentokrát dochází k určitým změnám. Kromě změn formulačních, které mají za cíl lépe, podrobněji a jednoznačněji vyjádřit smysl jednotlivých bodů a předejít tak jejich mylnému výkladu, se jedná i o změny principiálního rázu, které mění dosud platné zásady, postupy a tresty. Takže co nás vlastně čeká? Plný výčet by byl poměrně dlouhý, my se teď omezíme jen na ty nejzávažnější změny. 

Celý článek...
 
Padraig Harrington podle ankety novinářů nejlepším golfistou evropského okruhu
Saturday, 15 December 2007

Padraig HarringtonVítěz British Open Ir Padraig Harrington vyhrál anketu o nejlepšího golfistu roku na evropském okruhu. Novináři mu při hlasování dali přednost před nejlepším hráčem jiného turnaje kategorie major Argentincem Angelem Cabrerou. Ten získal trofej na US Open. 

Celý článek...
 
ČGF rozdala tituly hráč a hráčka roku
Saturday, 15 December 2007

ČGF - Česká golfová federaceTradiční večer Českého golfu, který bilancuje uplynulou sezónu se už po dvanícté konal v pražském kině Blaník. Nejlepšími českými amatérskými golfisty byli vyhlášeni Kateřina Růžičková a Stanislav Matuš. Teprve šestnáctiletá Růžičková, hráčka Golf Klubu Čechie, ale i o tři roky starší Matuš z Prosper Golf Clubu Čeladná patří k největším českým nadějím. Sako pro Golfistu roku získali oba poprvé a na pomyslném trůnu vystřídali Zuzanu Mašínovou a Lukáše Tiňtěru. 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 82 - 90 z 253