Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Hrajte zadarmo na předních českých hřištích!
Hrajte zadarmo na předních českých hřištích!
Monday, 20 April 2009

Golf zadarmoHrát zadarmo ve špičkových golfových resortech Ypsilon, Cihelny, Dýšina, Kunětická Hora, Sokolov, Kaskáda, Mstětice, Benátky, Poděbrady, Mladá Boleslav a dalších? Ano je to možné díky Clubu Ducha Sportovního. Za nízký roční fixní poplatek totiž získáváte možnost neomezené hry na 17 hřištích. Pokud hrajete více než jednou týdně, hrajete zadarmo!

Podle čeho si golfista vybírá klub, do kterého chce vstoupit? Většinou se tak děje podle místa, kde bydlí a kde hodlá nejčastěji hrát. V České golfové federaci je ale také několik klubů, které fungují na odlišných principech, než je mít vlastní hřiště a s ním spojenou členskou základnu.

Takovým klubem je i Club ducha sportovního. V ČGF je už od roku 2005 a jde o velice úspěšný klub, jehož členská základna přesáhla v loňském roce 500 hráčů. Není se čemu divit, že klub přitahuje golfisty, protože svým členům zajišťuje možnost hrát na několika hřištích, aniž by zde museli platit jednotlivé poplatky. Člen klubu jen na začátku roku zaplatí paušální poplatek a pak si již může jen vybrat, na které z „klubových“ hřišť pojede – a bude tu hrát de facto zadarmo. Pochopitelně: podmínkou je zaplacené roční členství v klubu, které na rok 2009 činí pro nové členy 25 000 korun, pro stávající 23 000.

V minulosti mohli hrát členové CDS na zhruba desítce hřišť, pro rok 2009 se ale nabídka významně rozšířila. Nabídka obsahuje opravdu kvalitní hřiště. K dispozici jsou špičkové osmnáctijamkové resorty Ypsilon, Cihelny, Dýšina, Kunětická Hora, Sokolov, ale také sedmadvacetijamkový resort Kaskáda u Brna. Dále je možné hrát na středočeských osmnáctkách Mstětice, Benátky, Poděbrady, Mladá Boleslav nebo na devítijamkových hřištích Terezín a Stará Boleslav. K dispozici je i zcela nová osmnáctka Terasy Ústí nad Labem, v portfoliu klubu jsou i osmnáctijamková hřiště Darovanský dvůr, Hluboká nad Vltavou, Písek či Telč.

Vzhledem k tomu, že hra na většině zmíněných hřišť cenově přesahuje hladinu jednoho tisíce korun, stačí ročně odehrát alespoň jedno kolo týdně – a při dalších hrách už hrajete opravdu zadarmo. Členství v Clubu ducha sportovního je tedy určitě výhodné pro všechny hráče, kteří se golfu věnují aktivně - kdo hraje dvakrát týdně, pro toho je CDS ideálním klubem. Členství lze mít i jako druhé členství, neplatí se na rozdíl od mnoha klubů žádný vstupní poplatek, který by byl nevratný. 

Více informací a možnost přihlášky do klubu naleznete na klubových stránkách www.duchsportovni.cz


Související:

 
< Předch.   Další >