Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Tip na vánoční dárek: členství v golfovém klubu
Tip na vánoční dárek: členství v golfovém klubu
Thursday, 12 November 2009

Členství v golfovém klubu jako dárekNevíte, jaký dárek dát vašim blízkým pod stromeček? Nebo máte problémy s tím, jak obdarovat vašeho partnera k narozeninám? Pokud uvažujete o skutečně atraktivním a velkém dárku, pak je tu jedna zajímavá golfová možnost: můžete darovat členství v golfovém klubu.

Club ducha sportovního (CDS) nabízí dárkový certifikát, na jehož základě se jeho majitel stává členem CDS.

Co takové členství obnáší?

Můžete díky němu hrát golf v roce 2010 na téměř dvacítce českých hřišť, aniž byste platili poplatky za hru či vstup na driving range. Zároveň se člen CDS stává i členem České golfové federace.

Portofolio hřišť je přitom pro rok 2010 skutečně atraktivní. Hrát „zadarmo“ je možné na hřištích jako je Karlštejn, Ypsilonka, Konopiště, Poděbrady, Dýšina, Beřovice, Mstětice, Mladá Boleslav, Benátky, Stará Boleslav, Darovanský Dvůr, Malevil, Hluboká atd. Celkem je k dispozici 300 hracích míst denně. A to vše bez placení fee či vstupu na driving range.

Klub uspořádá také 10 klubových turnajů, mistrovství klubu na rány, adrenalinovou jamkovku či pravidelná klubová setkání. Z dalších výhod pro členy jmenujme novinku – pojištění odpovědnosti za škody způsobené při golfu, předplatné časopisu ForGolf, partnerské slevy, kartu Diners Club/Golf či nabídku cenově zvýhodněných golfových zájezdů.

Více na www.duchsportovni.cz .

 


 
< Předch.   Další >