Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Vyhlášení mistrů CDS a celoročního žebříčku Greentour
Vyhlášení mistrů CDS a celoročního žebříčku Greentour
Wednesday, 11 November 2009

Club Ducha SportovníhoV příjemné holešovické restauraci Molo 22 se konalo závěrečné vyhodnocení herních výsledků členů Clubu Ducha Sportovního a celoročního žebříčku účastníků série 20 golfových turnajů GREENTOUR 2009 pro začínající golfisty. Mistrem klubu na jamky se stal Dominik Kamiš, v ženách kralovala Lenka Dominiková. Mistrovství klubu na rány se uskutečnilo v Mladé Boleslavi a vítězně z tohoto sportovního klání vzešli: za muže Dominik Kamiš (71 ran), v ženách vybojovala cenné vítězství Michaela Vysušilová (90 ran).

Club Ducha Sportovního je mj. pořadatelem GREENTOUR, která zahrnuje 20 turnajů pro začínající golfisty s HCP 37 – 54. Na těchto turnajích mají hráči možnost seznámit se se základními pravidly golfu, etikou a golfovým vybavením. Cílem těchto turnajů je umožnit zejména golfovým elévům zúčastnit se turnajů bez toho, aby je svazoval ostych, předsudky či dokonce strach před protihráči s lepším HCP a více zkušenostmi. Nejvíce bodů v této sérii turnajů získala a na 1.místě se umístila Kateřina Šipková, další místa obsadily Hana Kosová a Helena Pavlíková. Mezi muži s přehledem a velkým bodovým náskokem zvítězil Petr Tichý, 2.místo vybojoval Karel Krejčík a za 3.místo převzal ceny Miloš Houdek.

GreentourGreentour

Blahopřejeme vítězům a děkujeme partnerům obou soutěží, kteří do turnajů a pro vítěze celoročního snažení věnovaly krásné ceny: Al Namura, Author, Diners Club, Fragment, Chiquita, Imofa, Intermedia, Jeep, Logitech Shop, Mary Kay, Nikon, Pieroth, Sony a Tawan.

Hlavní soutěže roku 2009 skončily, ale golfová sezóna pokračuje. Členové Clubu Ducha Sportovního mohou i nadále hrát na 18 smluvních hřištích zdarma a komu již nižší teploty či chladný vítr nevyhovuje, může se se svými přáteli setkávat na klubových večírcích a zkoušet své golfové umění a štěstí v soutěžích na simulátorech. Sezóna pro Club Ducha Sportovního nikdy nekončí, jede se dál.

Text: CDS, foto: Dan Ebermann, archiv CDS