Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow České zpravodajství
České zpravodajství z golfu
Jágr i Lendl na golf... česká hřiště plná sportovních legend
Thursday, 07 June 2007
Nejen fotbalové a hokejové exhibice, ale nově i turnaje v golfu obsahuje seznam letních akcí Jágr týmu. Golf je do programu zařazen poprvé, i když mu samotný Jaromír Jágr vůbec neholduje. Do Česka navíc tento týden dorazil Ivan Lendl, jehož hlavní program je - hrát golf.
Celý článek...
 
Den otevřených dveří golfových hřišť - 3. 6. 2007
Wednesday, 16 May 2007

V neděli 3. června bude mít široká veřejnost po celé republice možnost seznámit se s golfem a osobně si tento sport vyzkoušet. Česká golfová federace v ten den ve spolupráci s provozovateli 57 hřišť pořádá již třetí ročník úspěšného projektu Den otevřených dveří. 

Celý článek...
 
Nová osmnáctka na Pardubicku otevře v červenci
Sunday, 13 May 2007

Golf Resort Kunětická HoraPříznivci golfu z východních Čech by během několika měsíců měli mít k dispozici nové rozsáhlé golfové hřiště. Vzniká na dřívějších úložištích popílku elektrárny Opatovice u Dříteče na Pardubicku. Podle Milana Nováka, místopředsedy představenstva společnosti Greengolf Pardubice, která je buduje, by hřiště a jeho zázemí mělo patřit k nejlepším v zemi. 

Celý článek...
 
Petr Nič na své první akci Alps Tour obsadil slušné 18. místo
Sunday, 13 May 2007

Osmnácté místo obsadil při svém prvním letošním vystoupení v Alpské tour český profesionální golfista Petr Nič. Ve třetím nejvýznamnějším evropském seriálu na turnaji Maremma International Cordial Open v italské Toscaně získal za tento výsledek prémii 656 eur.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 55 - 63 z 91