Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow České zpravodajství
České zpravodajství z golfu
Mašínová prošla cutem na kvalifikaci na LET 2007
Saturday, 25 November 2006
Pouze Zuzana Mašínová se dostala přes nástrahy tří kol a postoupila do finále kvalifikace na ženskou evropskou PGA Tour. Edita Nechanická musí jet domů. Zuzana Mašínová (+6) došla třetí kolo v paru a prodrala se do cutu, který byl nastaven na hodnotu +7. Do čtvrtého kola postupuje 52 hráček. Kvalifikace se uzavřela pro Editu Nechanickou, která se výsledkem +17 do cutu nevešla. Mašínová má jedinečnou možnost získat jednu z 25 karet na příští sezónu Ladies European Tour.
Celý článek...
 
ČGF udělila golfová ocenění za rok 2006
Saturday, 25 November 2006
Již po jedenácté se čeští golfisté a jejich hosté sešli na svém večeru v pražském kině Blaník. Každoroční Večer je vítanou příležitostí poklidného setkání golfistů z různých klubů a krajů republiky, kteří se jinak setkají pouze při turnajích a soutěžích. Golfisté zhodnotí uplynulou sezónu, podívají se na filmy z průběhu sezóny, ocení své nejlepší a posedí s přáteli v prostorách Blaníku. Večerem provázel Milan Lasica. Večer se uskutečnil 24. listopadu, ve spolupráci s exkluzivním mediálním a marketingovým partnerem ČGF, agenturou Medea Kultur.
Celý článek...
 
Mašínová a Nechanická hrají o kvalifikaci na LET
Friday, 24 November 2006
Náročnou kvalifikaci na Ladies European Tour letos absolvují Zuzana Mašínová a Edita Nechanická. Po druhém kole jsou zatím na děleném 46., respektivě na 65. místě.
Celý článek...
 
XI. Večer českého golfu
Wednesday, 22 November 2006
ČGF znakJedenáctý Večer českého golfu se uskuteční v pátek, 24. listopadu od 19 hodin, v pražském Paláci Blaník na Václavském náměstí. Večer organizuje Česká golfová federace ve spolupráci s exkluzivním marketingovým partnerem Medea Kultur.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 82 - 90 z 91