Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Golf bude žhavou novinkou na veletrhu SPORT Life v Brně
Golf bude žhavou novinkou na veletrhu SPORT Life v Brně
Thursday, 09 November 2006
"Golf jako sport pro všechny" je jedním z ústředních témat pátého ročníku mezinárodního sportovního veletrhu SPORT Life, který se koná v polovině měsíce listopadu v areálu brněnského výstaviště

Hlavním cílem zmiňovaného projektu je přiblížit golf co nejširší veřejnosti, především ale všem návštěvníkům veletrhu, jejichž počet se při posledním ročníku vyšplhal na 40 tisíc. Pod odbornou záštitou České golfové federace a v úzké spolupráci s akciovou společností GOLF BRNO připravují organizátoři veletrhu samostatnou golfovou halu, která bude vedle samotných expozic vystavovatelů zahrnovat i rozsáhlý indoor golf. Každý návštěvník tak bude mít příležitost se pod vedením zkušeného trenéra s golfem seznámit a přijít mu na chuť. Aktivní golfisté si díky široké paletě prezentovaného vybavení a potřeb pro golf také jistě přijdou na své.

Mimo veletrh SPORT Life se ve stejném termínu a na stejném místě konají dvě další, na volný čas zaměřené výstavy. Jedná se o mezinárodní výstavu lodí a vodních sportů boat Brno a mezinárodní výstavu karavanů a obytných automobilů Caravaning Brno. Tato trojice tématicky propojených akcí si za své čtyři ročníky konání vydobyla pozici největšího projektu svého typu ve střední Evropě. Celková poutavost je umocněna každoroční velkolepou sportovní show, která zahrnuje regionální, republikové, ale především i mezinárodní klání v různých sportovních odvětvích.

Veletrh SPORT Life zahrnující i nové téma „Golf“ a uvedené, souběžně probíhající výstavy boat Brno a Caravaning Brno se konají v termínu 9. – 12. listopadu 2006 na brněnském výstavišti.

Stránka veletrhu Sport Life

Autor: bvv


 
< Předch.   Další >