Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow České zpravodajství
České zpravodajství z golfu
Tip na vánoční dárek: členství v golfovém klubu
Thursday, 12 November 2009

Členství v golfovém klubu jako dárekNevíte, jaký dárek dát vašim blízkým pod stromeček? Nebo máte problémy s tím, jak obdarovat vašeho partnera k narozeninám? Pokud uvažujete o skutečně atraktivním a velkém dárku, pak je tu jedna zajímavá golfová možnost: můžete darovat členství v golfovém klubu.

Celý článek...
 
Vyhlášení mistrů CDS a celoročního žebříčku Greentour
Wednesday, 11 November 2009

Club Ducha SportovníhoV příjemné holešovické restauraci Molo 22 se konalo závěrečné vyhodnocení herních výsledků členů Clubu Ducha Sportovního a celoročního žebříčku účastníků série 20 golfových turnajů GREENTOUR 2009 pro začínající golfisty. Mistrem klubu na jamky se stal Dominik Kamiš, v ženách kralovala Lenka Dominiková. Mistrovství klubu na rány se uskutečnilo v Mladé Boleslavi a vítězně z tohoto sportovního klání vzešli: za muže Dominik Kamiš (71 ran), v ženách vybojovala cenné vítězství Michaela Vysušilová (90 ran).

Celý článek...
 
Golf pro opravdové dámy
Wednesday, 20 May 2009

Ryze dámské turnaje 2009Golfová sezóna je v plném proudu a s potěšením můžeme konstatovat, že se do golfu zapojuje čím dál tím více žen. Aby dámám jejich golfový život zpříjemnila, pořádá již čtvrtou sezónu prezidentka Clubu Ducha Sportovního Dáša Sedláčková turnaje určené pouze ženám a to po názvem RYZE DÁMSKÉ TURNAJE.

Celý článek...
 
Hrajte zadarmo na předních českých hřištích!
Monday, 20 April 2009

Golf zadarmoHrát zadarmo ve špičkových golfových resortech Ypsilon, Cihelny, Dýšina, Kunětická Hora, Sokolov, Kaskáda, Mstětice, Benátky, Poděbrady, Mladá Boleslav a dalších? Ano je to možné díky Clubu Ducha Sportovního. Za nízký roční fixní poplatek totiž získáváte možnost neomezené hry na 17 hřištích. Pokud hrajete více než jednou týdně, hrajete zadarmo!

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 19 - 27 z 91