Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow České zpravodajství
České zpravodajství z golfu
Golf Show 2007: volná vstupenka k vytištění pro vás
Wednesday, 14 March 2007

Golf Show zdarmaGolf Portal.cz přináší svým návštěvníkům možnost zůčastnit se zdarma 12. ročníku veletrhu GOLF SHOW, který se koná již tradičně ve Veletržním paláci v Praze 7 od soboty 17.3. až do pondělí 19.3.2007.

Vytiskněte si voucher na volný vstup, který vám na výstavě bude vyměněn za volnou vstupenku s katalogem vystavovatelů.

Celý článek...
 
Česká golfová federace přijala třináct nových klubů
Monday, 05 March 2007

ČGFO třináct nových klubů se na sobotní konferenci rozrostla Česká golfová federace, která tak sdružuje již 124 subjektů. Zájem o tento sport v posledních letech neustále vzrůstá a ČGF má v současné době 32.259 členů. Golfisté mohou hrát na 68 hřištích a ve více než třicítce hal, dalších téměř třicet hřišť se staví.

Celý článek...
 
Obyvatelé Podbořánek jsou proti rozšiřování golfového hřiště
Wednesday, 14 February 2007
Obyvatelé Podbořánek na Rakovnicku protestují proti rozšíření golfového hřiště plánovaném místní společností Golf Park. Obávají se mimo jiné zásahu do svého soukromí a rázu místního životního prostředí. Proti projektu, který je ve fázi zadání územního plánu, sepsali petici, kterou dali k dispozici médiím a úřadům. "Stejně jako ostatní rekreanti jsem si Podbořánky vybral kvůli krajinnému rázu a klidu, hřiště však přiláká turisty a omezí pohyb místních lidí," řekl ČTK jeden z organizátorů petice, herec Roman Zach.
Celý článek...
 
Golf v České televizi
Friday, 26 January 2007
Na základě pozitivních ohlasů od diváků golfových přenosů z minulého roku Česká televize zakoupila pro rok 2007 práva na 15 turnajů z okruhu PGA Tour. Vysílat se budou vždy všechny kola a obvykle v přímém přenosu.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 64 - 72 z 91