Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow ČGF: Grant na podporu golfové turistiky
ČGF: Grant na podporu golfové turistiky
Wednesday, 10 January 2007

Grant na podporu golfové turistikyJedna z cest jak zastavit pokles přílivu zahraničních turistů do ČR je zvýšení kvality nabízených služeb v oblasti golfové turistiky.

Česká golfová federace se stala příjemcem grantu  - finanční podpory na projekt „Vzdělávání v oblasti golfové turistiky“.

Přidělení dotace č.JPD 3/431 je výrazem snahy hledat nové cesty v oblasti podpory turistického ruchu, pomoci prosadit vedle „tradičních“ turistických lákadel i nové neotřelé argumenty do České republiky nejen přijet, ale strávit zde více dnů. Dotace je spolufinancována ze státního rozpočtu ČR, rozpočtu hl.m.Prahy a Evropského sociálního fondu.

Partnery projektu jsou:
- Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism
- Aktivis o.s. –neziskové občanské sdružení zabývající se podporou vzdělávacích aktivit

Projekt vzdělávání v oblasti golfové turistiky je zaměřen na podporu všech subjektů incomingového cestovního ruchu v hlavním městě Praze  a klade si za cíl systematické vzdělávání a osvětu v oblasti golfového turismu. K projektovým vzdělávacím aktivitám budou přizvány všechny významné subjekty cestovního ruchu v hlavním městě Praze.
Aktivity budou soustředěny na to, aby všechny cílové skupiny v Praze – golfová hřiště, hotely a další ubytovací zařízení, incomingové cestovní kanceláře, firmy pořádající eventy, kongresy  a další akce, přepravní společnosti měly možnost získat kvalitní informace  a dovednosti v hlavních parametrech golfové turistiky v souladu se současnými světovými trendy a standardy. Přínosem projektu  bude schopnost nabízet a zajistit golfové vyžití na území celé České republiky pro turisty přijíždějící do Prahy  . 

Projekt byl zahájen v září tohoto roku a je plánován na období dvou let. První pilotní aktivity (semináře, školení) jsou plánován na závěr letošního roku.

V případě zájmu o bližší informace se obracejte na:

Česká golfová federace
pí. Alena Klabanová – manažer projektu
Strakonická 2860, Praha 5
tel. 257 317 865, email: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
www.cgf.cz


Související:

 
< Předch.   Další >