Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Mistrovství ČR na FSG simulátorech vyhrává Juhaniak a Spilková
Mistrovství ČR na FSG simulátorech vyhrává Juhaniak a Spilková
Monday, 22 January 2007
Filip Juhaniak z GC Praha a Klára Spilková z GC Erpet Praha se v pražské Čechii stali Mistry ČR na rány 2007 na FSG simulátorech. Druhá místa získali Roman Svoboda a Barbora Vejlupková z domácí GK Čechie. Třetí místo obsadili obhájce titulu Pavel Svoboda (GK Čechie) a Jana Palatková (GC Hradec Králové).

140 hráčů a 40 hráček se zúčastnil letošního, již 13. mistrovství ČR na rány jednotlivců na Full Swing Golf simulátorech. Takové množství hráčů se mohlo účastnit proto, že se indoory v Čechách utěšeně rozmnožují. První kolo se hrálo současně na simulátorech GC Erpet, GK Čechie, GK Zbraslav, RGC Mariánské Lázně, GC Beřovice, GC Golfcentrum Liberec, GC Hradec Králové, PGC Čeladná a GK Automotodrom Brno. Druhé kolo - finále se odehrálo v Čechii.

Filip Juhaniak uhrál nejlepší skore ze všech, 70 a 72. O prvním místě se rozhodovalo na poslední jamce jeho zápasu s Romanem Svobodou. Až poslední, neproměněný putt Svobody znamenal titul.

Mezi ženami vyhrála dvanáctiletá Klára Spilková, která se stala nejmladší držitelkou titulu. Je to její první „dospělý“ titul Mistryně České republiky.

Zdroj: Golf.cz, Ivan Paggio