Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow České zpravodajství
České zpravodajství z golfu
ČGF rozdala tituly hráč a hráčka roku
Saturday, 15 December 2007

ČGF - Česká golfová federaceTradiční večer Českého golfu, který bilancuje uplynulou sezónu se už po dvanícté konal v pražském kině Blaník. Nejlepšími českými amatérskými golfisty byli vyhlášeni Kateřina Růžičková a Stanislav Matuš. Teprve šestnáctiletá Růžičková, hráčka Golf Klubu Čechie, ale i o tři roky starší Matuš z Prosper Golf Clubu Čeladná patří k největším českým nadějím. Sako pro Golfistu roku získali oba poprvé a na pomyslném trůnu vystřídali Zuzanu Mašínovou a Lukáše Tiňtěru. 

Celý článek...
 
Čeští amatéři skončili jedenáctí v neoficiálním MS
Wednesday, 31 October 2007

Zleva: S. Matuš, J. Korda, M. Ordnung, K. Růžičková a M. Nový, zdroj: www.cgf.czČeští golfisté vybojovali jedenácté místo na neoficiálním mistrovství světa smíšených amatérských družstev, které se uskutečnilo v Houstonu pod názvem Spirit International Amateur Golf Championship. V Texasu obhájili triumf Angličané, kteří ve čtyřdenní soutěži dosáhli o dvě rány lepšího výsledku než týmy Koreje a USA. 

Celý článek...
 
Ypsilonka příští rok přivítá Challenge Tour
Sunday, 21 October 2007

EPGA Challenge TourPo jedenácti letech přivítá Česká republika opět přední evropské golfisty. V červnu, nebo v srpnu příštího roku by se měl na libereckém hřišti Golfresort Ypsilon odehrát jeden z turnajů evropské série Challenge Tour.

 

Celý článek...
 
Ještě jedna nová osmnáctka ve Vinoři?
Monday, 15 October 2007

Druhé golfové hřiště chce ve Vinoři vybudovat společnost Sekyra Group. K plánům areálu o 27 jamkách přibyl ještě projekt dalšího hřiště s 18 jamkami. Menší hřiště by mělo být zřízeno poblíž vinořského zámku a Vinořského parku. 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 46 - 54 z 91