Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Golfistky severu porazily v exhibici soupeřky z jihu
Golfistky severu porazily v exhibici soupeřky z jihu
Monday, 30 April 2007

Golfistky družstva sever, foto: Ivan PaggioNa počest Lady Luisy Abrahams, jednoho z pilířů historie českého golfu, obyvatelky Síně slávy českého golfu, uspořádala Česká golfová federace druhý ročník utkání ženských týmů s názvem Lady Abrahams Trophy. Týmy jsou složeny z našich v současnosti nejlepších hráček rozdělených na Sever a Jih České republiky. Utkání proběhlo 28. a 29. dubna na hřišti GC Mnich. Vítězem v poměru 9,5 : 3,5 se stalo družstvo Severu České republiky ve složení: Sandra Jantová, Martina Kodejšová, Kristýna Pavlíčková, Kateřina Růžičková, Šárka Seifertová a Klára Spilková. Hrající kapitánkou Severu byla Martina Dorníková. Utkaní byl přítomen prezident federace Milan Veselý. 

 

Utkání mělo, podobně jako mužský zápas Prezident Goldscheider Trophy, především společenský charakter. Před rokem zvítězil v Telči Jih 9:4, letos mu soupeřky porážku dokonale oplatily a navíc Kateřina Růžičková z vítězného celku vytvořila výkonem 67 úderů rekord hřiště.

Sestava družstva Sever:
Sandra Jantová, Martina Kodejšová, Kristýna Pavlíčková, Kateřina Růžičková, Šárka Seifertová a Klára Spilková. Hrající kapitán Martina Dorníková

Sestava družstva Jih:
Emily Curry Bartoňová, Erika Doleželová, Silvie Dittertová, Sylva Michálková, Marie Šebestová a Radka Vlašínová. Hrající kapitán Petra Kvídová.

Zdroj: Golf.cz - Ivan Paggio, ČTK 

 

 


 
< Předch.   Další >