Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow České zpravodajství
České zpravodajství z golfu
Den otevřených dveří českého golfu 2007
Wednesday, 03 January 2007

V neděli, 3. června 2007, proběhne již třetí akce s názvem Den otevřených dveří českého golfu, která bude opět pod patronací ČGF. Akce se v minulých letech setkala s velikým ohlasem a návštěvnost v některých klubech předčila všechna očekávání.

Smysl akce, představit veřejnosti golf jako sport přístupný pro celou rodinu, byl beze zbytku naplněn a ČGF věří, že tomu tak bude i v roce 2007. Kluby již nyní mohou potvrdit účast či neúčast na této akci na sekretariátu ČGF.

Zdroj: ČGF 

 
EPD Tour zavítá na hřiště Ypsilon Liberec
Wednesday, 20 December 2006
Turnaj z profesionální série EPD Tour se odehraje v příštím roce na hřišti Ypsilon Golf Resortu. Podle serveru pga.cz se turnaj nižší profesionální série European Professional Development Tour uskuteční od 24. do 27. června. Po desetileté přestávce se tedy na naše území vrací profesionální série, byď se jedná o "třetí" ligu.
Celý článek...
 
Golf Show 2007
Friday, 08 December 2006

Již 12. ročník specializované golfové výstavy Golf Show 2007 se uskuteční od 17. do 19. března 2007 opět v prostorách pražského Veletržního paláce. Na výstavě se tradičně představují firmy s nabídkou golfového vybavení, oblečení a obuvi, golfové simulátory s analyzátory švihu, cestovní kanceláře a další společnosti s různými golfovými produkty a zajímavostmi.

Celý článek...
 
Nové indoor golfové centrum Chodov
Friday, 08 December 2006
Golf Club Spektrum Průhonice (GCSPP) slavnostně spustil ve čtvrtek, 7. prosince, provoz svého nového indoor golf centra v Praze Chodově. Zbrusu nové golfové zařízení se čtyřmi FSG simulátory, šesti odpališti, putting grenem, barem a ProShopem se nachází na střeše Obchodního centra Chodov v Praze 4.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 73 - 81 z 91