Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Jana Peterková na LPGA neuspěla
Jana Peterková na LPGA neuspěla
Saturday, 02 December 2006

Jana PeterkováČeská hráčka Jana Peterková odehrála tři kola závěrečné kvalifikace na příští ročník nejvyšší ženské světové profitúry, Ladies PGA. Po prvním slibném kole, ve kterém donesla 73, pokazila druhé a třetí kolo (76 , 82) a s výsledkem +15 již nemá šanci na postup. Volnou kartu získá prvních 15 hráček a dělená místa, podmíněný statut dalších 35 a dělená místa. Peterková by se pro postup musela vejít do první padesátky, která je nyní –8 až +3. O postup bojuje 138 hráček. Cut je po čtyřech kolech (72 jamkách), postoupí 70 hráček. Po pátém kole (90 jamkách) budou hráčky hrát vyřazovacím způsobem sudden-death o postupové karty. 

Jana Peterková hraje již několik let americkou profesionální ženskou túru Futures s označením Karlovy Vary, Czech republic. Server LPGA proto uvádí účast na kvalifikaci 138 hráček z 54 zemí, včetně České republiky.

Aktualizace 4.12.:

Po čtyřech odehraných kolech na hřišti LPGA International v Daytona Beach se Peterkové skóre zastavilo na výsledku + 18. To znamenalo až 125. místo a konec nadějím. Z celkového počtu 138 startujících si nakonec právo startu v příštím ročníku LPGA vybojovalo 16 hráček.

Zdroj: Golf.cz, Golf-Digest.cz


Související:

 
< Předch.   Další >