Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Daniela Malá - Miss Golf 2006
Daniela Malá - Miss Golf 2006
Tuesday, 28 November 2006
Daniela Mala - Miss Golf 2006Patnáctiletá Daniela Malá z GC Olomouc se stala Miss Golf 2006. Z dvanácti finalistek ji na finálovém večeru v pražském Erpetu vybrala v neděli večer jedenáctičlenná porota. První Vicemiss se stala sedmnáctiletá Petra Jurčová z GC Karlovy Vary, druhou Vicemiss devatenáctiletá Andrea Šopovová z Prahy. Korunku Miss Sympatie si do Ostravy odváží devatenáctiletá Zuzana Jandová. Cenu Miss Fotogenie získala osmnáctiletá pražská golfistka Aneta Zárubová.

V pražské golfové hale Erpet Golf Centrum na Smíchově skončil v neděli, 26. listopadu, šestý ročník soutěže Miss Golf,. Šesti měsíční cyklus soutěže se uzavřel. Začal v červnu, kdy se první dívky přihlašovaly na internetu, pokračoval v září golfovým turnajem na motolském hřišti GC Praha a jeho závěrem bylo nedělní finále.

V internetovém hlasování získala nejvíce hlasů pozdější vítězka Daniela Malá. V turnaji byla nejlepší Aneta Zárubová, která si vítězstvím dokonce snížila hendikep z 39 na 33,5.

Do nedělního finále nastoupilo dvanáct finalistek. Jejich jednotlivé fotografie uvidíte dále. Program, který dívky představil, byl pojat jako cesta v Orient Expresu. Úřadující Miss Golf Dominika Sedláčková „záhadně“ zmizela a všechny finalistky jsou podezřelé z vraždy. Vyšetřují věhlasný detective messieur Libor Bouček, za asistence průvodčího Marka Grégra. Ve vlaku „náhodu“ sedí jedenáct vyšetřovatelů Scotland Yardu, kteří vyšetřování sledují a hodnotí podezřelé. Vše se nakonec vyšetří.Ukáže se, že loňská Miss nezmizela, je na Kubě, kde si vybírá svoji odměnu za vítězství v roce 2005.

Porota hlasovala celkem čtyřikrát a pokaždé určovala pořadí od jedné do dvanácti. První disciplinou byl rozhovor s moderátorem, druhou promenáda v golfovém oblečení Sergio Tacchini, následovala soutěž v puttováni a čtvrtá disciplína, rozhovor s porotu. Disciplíny byly prokládány tanečníky, cikánskou kapelou a úžasnou šansoniérkou, která bohužel zazpívala pouze jednu, zato strhující francouzskou písničku.

Korunku Miss Golf 2006 získala patnáctiletá Daniela Malá z Golf Clubu Olomouc. Svým vítězství prolomila hned tři statistické charakteristiky této soutěže. Poprvé se stala Miss Golf dívka, která zvítězila v internetovém hlasování, poprvé zvítězila plavovláska a poprvé zvítězila mimopražská soutěžící.

Zároveň s korunkou obdržela Miss Golf 2006 jednoroční právo užívání bytu 2+1 v Praze, Holešovicích, od společnosti České Nemovitosti. Cenu předával představitel společnosti pan Leoš Andrle. Dále získala vítězná dívka roční kartu do Erpet Golf Centra, tučnou poukázku na služby Perfect Clinic, poukázku na služby Bomtom studia, oblečení od společnosti Sergio Tacchin a mnoho dalších drobných cen.

První vicemiss se stala sedmnáctiletá Petra Jurčová z Golf Clubu Karlovy Vary. Petra byla soutěžící s nejlepší golfovým hendikepem. Ke korunce roční kartu do Erpet Golf Centra, poukázku na služby Perfect Clinic, poukázku na služby Bomtom studia, oblečení od společnosti Sergio Tacchin a mnoho dalších drobných cen.

Druhou Vicemiss se stala devatenáctiletá Andrea Šopovová z Prahy, která s golfem teprve začíná. Obdržela roční kartu Erpet Golf Centra, poukázku na služby Perfect Clinic, poukázku na služby Bomton studia, oblečení od společnosti Sergio Tacchini a mnoho dalších drobných cen.

Miss Sympatie Golf Digest se stala devatenáctiletá Zuzana Jandová z Ostravy Karviné. Kromě zvláštní ceny Golf Digest obdržela roční kartu Erpet Golf Centra, poukázku na služby Perfect Clinic, poukázku na služby Bomton studia, oblečení od společnosti Sergio Tacchini a mnoho dalších drobných cen.

Poprvé se udílela cena Miss Fotogenie, cena prezidenta soutěže. Je určena dívkám, které do soutěže vstupují s fotografiemi od prezidenta soutěže, Ivana Paggia. První nositelku titulu Miss Fotogenie je osmnáctiletá pražská golfistka z CMR Aneta Zárubová. Jako cenu obdržela šperk z bílého zlata.

Daniela Malá foto © Ivan Paggio 2006 Daniela Malá foto © Ivan Paggio 2006

Zdroj: Golf.cz (více informací a fotografie )

Stránky soutěže: MissGolf.cz 


Související:

 
< Předch.   Další >