Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod
Daniela Malá - Miss Golf 2006
Tuesday, 28 November 2006
Daniela Mala - Miss Golf 2006Patnáctiletá Daniela Malá z GC Olomouc se stala Miss Golf 2006. Z dvanácti finalistek ji na finálovém večeru v pražském Erpetu vybrala v neděli večer jedenáctičlenná porota. První Vicemiss se stala sedmnáctiletá Petra Jurčová z GC Karlovy Vary, druhou Vicemiss devatenáctiletá Andrea Šopovová z Prahy. Korunku Miss Sympatie si do Ostravy odváží devatenáctiletá Zuzana Jandová. Cenu Miss Fotogenie získala osmnáctiletá pražská golfistka Aneta Zárubová.
Celý článek...
 
Mašínová uspěla a kvalifikovala se na evropskou Tour
Tuesday, 28 November 2006

Zuzana Masinova Zuzana Mašínová se dočkala velmi cenného úspěchu při kvalifikaci na evropskou ženskou Tour. Postoupila do finále a i tam si vedla velmi dobře. Zuzana Mašínová a Edita Nechanická - to byly dvě hráčky, které se letos pokoušely o postup na nejvyšší ženskou profesionální soutěž Ladies European Tour. Zatímco Edita Nechanická neprošla cutem po třetím kole, Zuzana Mašínová splnila svůj cíl. Dostala se do finále a ani tam nezklamala. Zahrála 73 ran a skončila na 36. místě.

Celý článek...
 
Žena Tigera Woodse žaluje Dubliner kvůli aktům
Saturday, 25 November 2006

Manželka nejlepšího světového golfisty Tigera Woodse Elin se rozhodla podat žalobu na irský časopis Dubliner, který v září otiskl její údajné akty a napsal, že jsou k vidění na pornografických internetových stránkách.

Celý článek...
 
Mašínová prošla cutem na kvalifikaci na LET 2007
Saturday, 25 November 2006
Pouze Zuzana Mašínová se dostala přes nástrahy tří kol a postoupila do finále kvalifikace na ženskou evropskou PGA Tour. Edita Nechanická musí jet domů. Zuzana Mašínová (+6) došla třetí kolo v paru a prodrala se do cutu, který byl nastaven na hodnotu +7. Do čtvrtého kola postupuje 52 hráček. Kvalifikace se uzavřela pro Editu Nechanickou, která se výsledkem +17 do cutu nevešla. Mašínová má jedinečnou možnost získat jednu z 25 karet na příští sezónu Ladies European Tour.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Následující > Konec >>

Výsledky 226 - 234 z 253