Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod
Alex Čejka se kvalifikoval na PGA European Tour
Wednesday, 22 November 2006

Německý golfista Alex Čejka uspěl v kvalifikaci o účast v novém ročníku evropské Tour.

V šestikolové soutěži ve španělském San Roque nasbíral 430 úderů a obsadil dělené 17. místo, přičemž kartu pro start v seriálu si zajistila nejlepší třicítka hráčů. Pro Čejku však znamená kvalifikace na evropský okruh záložní řešení.

Celý článek...
 
Adam Scott si věří bude útočit na první místo v žebčíčku
Wednesday, 22 November 2006
Adam Scott z Austrálie je přesvědčen, že může vystřídat Tigera Woodse v čele světového žebříčku. Sám ale uznává, že mu útok na suverénního Američana může trvat nejméně pět let. Scott se na místo světové jedničky zaměřil poté, co po triumfu na závěrečném podniku americké sezony Tour Championship v Atlantě vyšplhal v žebříčku poprvé v kariéře na třetí místo. Šestadvacetiletý Australan věří, že i díky rostoucímu sebevědomí se bude jeho hra postupně zlepšovat až na Woodsovu úroveň.
Celý článek...
 
Tiger Woods prohrál v play off poprvé od roku 1998
Monday, 20 November 2006
Tak trochu jinou neděli zažil včera svět golfu. Tiger Woods totiž nevyhrál turnaj v japonském Mijazaki. Přestože před závěrečným dnem vedl o tři rány. Přestože v závěrečném rozstřelu měl před víkendem bilanci 14:1. Přestože v Mijazaki vyhrál předchozí dva ročníky. Jenže světová jednička v neděli ukázala, že je také jen člověk.
Celý článek...
 
Miss Golf - známe finalistky
Friday, 17 November 2006
Dvanáct dívek postoupilo do finále Miss Golf, které se koná v neděli, 26.11. v pražském Erpetu od 18 hodin. Tři finalistky vzešly z golfového turnaje, který se odehrál v pražském Motole na začátku září. Další tři finalistky vybrali čtenáři internetových stránek www.missgolf.cz. Posledních šest dívek do finále vybrala porota. Před finále budou dívky absolvovat soustředění na Darovanském dvoře.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Následující > Konec >>

Výsledky 235 - 243 z 253