Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod
Obyvatelé Podbořánek jsou proti rozšiřování golfového hřiště
Wednesday, 14 February 2007
Obyvatelé Podbořánek na Rakovnicku protestují proti rozšíření golfového hřiště plánovaném místní společností Golf Park. Obávají se mimo jiné zásahu do svého soukromí a rázu místního životního prostředí. Proti projektu, který je ve fázi zadání územního plánu, sepsali petici, kterou dali k dispozici médiím a úřadům. "Stejně jako ostatní rekreanti jsem si Podbořánky vybral kvůli krajinnému rázu a klidu, hřiště však přiláká turisty a omezí pohyb místních lidí," řekl ČTK jeden z organizátorů petice, herec Roman Zach.
Celý článek...
 
Turnaj The International v Denveru zrušen - nezískal Woodse
Wednesday, 14 February 2007

Po neúspěšném pokusu zlákat ke startu světovou jedničku Tigera Woodse se organizátoři rozhodli zrušit golfový turnaj v Denveru, který figuroval v kalendáři prestižní PGA Tour 21 let. Od roku 1999 se pořadatelům nedařilo najít silného sponzora a jedním z hlavním důvodů byla podle ředitele soutěže Jacka Vickerse neúčast Woodse v posledních ročnících.

Celý článek...
 
Michelle Wie si zlomila zápěstí - bude měsíc bez golfu
Tuesday, 13 February 2007
Michelle WieMinimálně měsíc si kvůli zlomenině zápěstí nezahraje americká golfistka Michelle Wie. Sedmnáctiletá Američanka se zranila při pádu, když si šla zaběhat. V ohrožení tak je účast Wie na prvním hlavním turnaji roku americké ženské golfové serie LPGA Kraft Nabisco Championship, který začne 29. března.
Celý článek...
 
EPGA Tour: Švéd Peter Hedblom vítězí v Malajsii
Tuesday, 13 February 2007
Peter HedblomPo jedenácti letech se švédský golfista om dočkal vítězství na evropském okruhu. Na turnaji v Kuala Lumpuru dotovaném částkou 1,29 milionu dolarů zahrál v posledních dvou kolech shodně 68 úderů a v celkovém součtu předstihl o jednu ránu Francouze Jeana-Francoise Lucquina.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Následující > Konec >>

Výsledky 181 - 189 z 253