Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod
Michael Jordan je závislý na golfu
Friday, 19 January 2007
Michael Jordan na golfuBasketbalová legenda Michael Jordan je údajně závislý na golfu. Jordan prodělal náročný rozvod a nervy si zklidňuje na golfovém hřišti. Podle deníku Sport je na golfu přímo závislý a hraje ho několikrát týdně. Nezbývá než závidět.
Celý článek...
 
Po triumfu na Sony Open Goydos poskočil na 39. místo žebříčku
Wednesday, 17 January 2007
Posun o 95 míst ve světovém žebříčku zaznamenal americký golfista Paul Goydos po nedělním vítězství na turnaji PGA Sony Open v Honolulu a v dnešním novém pořadí je devětatřicátý. V čele se drží s velkým náskokem Američan Tiger Woods, který zatím sezonu ani nezahájil.
Celý článek...
 
Snoubenci hráli minigolf o změnu příjmení
Wednesday, 17 January 2007

Greg Marshall a Adrienne FoleyováNovozélandští snoubenci  si dali partii minigolfu. Hráli o to, kdo si po svatbě vezme jaké příjmení. Na golfové hřiště se vydali stylově oblečeni - rovnou ve svatebním. Na zápase se dohodli poté, co si Adrianne stěžovala, na zvyk, kdy si ženy automaticky berou mužovo příjmení. 

Celý článek...
 
Paul Goydos překvapivě vítězí na Sony Open
Monday, 15 January 2007

Paul Goydos s trofejí pro vítěze Sony Open Málo známý Američan Paul Goydos překvapivě zvítězil na dobře obsazeném Sony Open. Na své turnajové vítězství musel čekat dlouhých 11 let a odehrát 256 turnajů od doby, kdy naposled zvítězil na turnaji PGA Tour. Tehdy byl světovou jedničkou Greg Norman a Tiger Woods hrál mezi amatéry.

 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Následující > Konec >>

Výsledky 199 - 207 z 253