Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Zahraniční zpravodajství
Zahraniční zpravodajství z golfu
Tiger Woods drží první místo žebříčku už 433 týdnů
Tuesday, 06 March 2007
Mark WilsonO 179 míst si ve světovém žebříčku polepšil americký golfista Mark Wilson po té, co na turnaji v Miami získal svůj první titul v kariéře. Dvaatřicetiletý hráč se díky výhře posunul na celkové 86. místo. Ještě větším skokanem byl dvacetiletý Jihoafričan Anton Haig, který si po triumfu na turnaji v Thajsku polepšil celkem o 197 míst a nyní je na 88. příčce. Americký suverén Tiger Woods drží první místo už 433 týdnů.
Celý článek...

Dvacetiletý Jihoafričan Anton Haig vyhrál golfový turnaj v Pchúketu
Monday, 05 March 2007
Anton HaigVe dvaceti letech dokázal jihoafrický golfista Anton Haig vyhrát turnaj evropského okruhu v thajském Pchúketu. Nejprve zahrál birdie na poslední jamce a dostal se do play-off. Poté ho zahrál znovu v rozehrávce a připsal si titul z Johnnie Walker Classic.

Stenson posunul švédské maximum v golfovém žebříčku
Tuesday, 27 February 2007
Golfista Henrik Stenson se po vítězství na mistrovství světa ve hře na jamky posunul ve světovém žebříčku na páté místo a stal se nejlépe postaveným Švédem v historii. Až dosud patřil tento primát Jesperu Parnevikovi, který byl v květnu 2000 sedmý. Stenson figuroval před týdnem na osmé pozici.

Accenture Match Play Championship vyhrál "nováček" Henrik Stenson
Monday, 26 February 2007
Henrik StensonŠvéd Henrik Stenson startoval vůbec poprvé na turnaji Accenture Match Play Championship hraného v rámci World Golf Championships. Vůbec se nerozpakoval a i ve finále si poradil s loňským vítězem Geoffem Ogilvym. Již celá řada vynikajících golfistů se v minulosti přesvědčila, že formát Match Play = jamkovka je nevypočitatelný.