Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Zahraniční zpravodajství
Zahraniční zpravodajství z golfu
V Atlantě vítězí Adam Scott, Tiger Woods kvůli únavě nehrál
Tuesday, 07 November 2006
Až v samém závěru letošního okruhu PGA skončilo čekání australského golfisty Adama Scotta na turnajový titul. Šestadvacetiletý hráč triumfoval na posledním podniku prestižního amerického seriálu Tour Championship v Atlantě s náskokem tří úderům před druhým mužem světového žebříčku Američanem Jimem Furykem.
Celý článek...
 
Jihoafričan Player získal cenu Payna Stewarta
Tuesday, 07 November 2006
Letošním držitelem Ceny Payna Stewarta se stal jihoafrický golfista Gary Player, jeden z pěti hráčů, kteří dokázali zvítězit na všech čtyřech turnajích kategorie major. Ocenění pojmenované po tragicky zesnulém americkém golfistovi je od roku 2000 udělováno hráčům za respektování golfových tradic a charitativní činnost.
Celý článek...
 
Na golf do Severní Koreje?
Tuesday, 07 November 2006
Neobyčejnou možnost zahrát si golf v jednom z nejpřísněji střežených států světa budou mít od příštího roku turisté přijíždějící do KLDR. Golfové hřiště budované za 74 milionů dolarů v letovisku Diamantová hora u hranic s Jižní Koreou má mimo jiné 19 jamek místo obvyklých 18. Navíc tu je totiž takzvaná "jamka sjednocení", pojmenovaná v souladu s původními snahami letoviska o postupné přibližování obou korejských států rozdělených válkou v letech 1950-53, píše agentura Reuters.
Celý článek...
 
Golfový turnaj v Palm Harbor vyhrál podruhé Korejec Čche
Sunday, 05 November 2006
Šestatřicetiletý korejský golfista K.J. Čche oslavil na turnaji americké PGA v Palm Harbor na Floridě čtvrté vítězství v kariéře. Titul v soutěži s názvem Chrysler Championship získal podruhé za posledních pět let a spolu s prémií 954.000 dolarů si ho zajistil v neděli suverénně s náskokem čtyři úderů před dvěma americkými soupeři.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Následující > Konec >>

Výsledky 163 - 169 z 169