Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Zahraniční zpravodajství
Zahraniční zpravodajství z golfu
Čejka v New Orleans prorazil letos poprvé do top 10
Monday, 23 April 2007

Alex Čejka , foto: www.alex-cejka.comAlex Čejka sice nehraje za ČR, ale pořád je tak trochu "náš" a Češi mu jistě fandí. Tento víkend mohl být dokonce třetí, ale nakonec i osmé místo je pro českého rodáka velký úspěch. Alex se blýskl osmým místem na turnaji americké golfové PGA Zurich Classic v New Orleansu. S nejlepším výsledkem v sezoně si zajistil i prémii 176.900 dolarů.

Celý článek...
 
Justin Timberlake - příští 'Tiger'?
Sunday, 22 April 2007

Justin Timberlake golfAmerický zpěvák a příležitostný herec Justin Timberlake prý chce změnit povolání a stát se profesionálním golfistou. Tomuto sportu věnuje veškerý volný čas a podle jeho přátel mu to "na greenu" jde.

Celý článek...
 
Nejlepší golfistka světa Anika Sörenstam otevřela vlastní akademii
Thursday, 19 April 2007

Annika SorenstamNejlepší světová golfistka posledních let Annika Sörenstam v pondělí otevřela v Ginn Reunion Resortu na Floridě svou první vlastní akademii. Zájemcům nabízí na pěti stech metrech čtverečních nejen odpaliště, green na patování a další cvičné plochy, ale i fitcentrum.

Celý článek...
 
První vítězství na PGA Tour pro Boo Weekleyho
Wednesday, 18 April 2007

Boo WeekleySvé první vítězství na prestižním americkém okruhu PGA vybojoval v Hilton Head na turnaji Verizon Heritage třiatřicetiletý americký golfista Boo Weekley. Turnaj, který se protáhl o jeden den kvůli větrnému počasí, vyhrál v pondělí s náskokem jednoho úderu před Jihoafričanem Erniem Elsem. Šestý skončil senzační vítěz nedávného Masters Američan Zach Johnson.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Následující > Konec >>

Výsledky 91 - 99 z 169