Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Nejlepší golfistka světa Anika Sörenstam otevřela vlastní akademii
Nejlepší golfistka světa Anika Sörenstam otevřela vlastní akademii
Thursday, 19 April 2007

Annika SorenstamNejlepší světová golfistka posledních let Annika Sörenstam v pondělí otevřela v Ginn Reunion Resortu na Floridě svou první vlastní akademii. Zájemcům nabízí na pěti stech metrech čtverečních nejen odpaliště, green na patování a další cvičné plochy, ale i fitcentrum.

Šestatřicetiletá Švédka je připravena předat své zkušenosti a umění, které ji přivedlo k více než 80 turnajovým vítězstvím včetně deseti triumfů nejvyšší kategorie major.

"Naším cílem je inspirovat hosty. Dostanou šanci, aby se pro ně stal golf stejnou vášní jako pro mě. Všichni, bez ohledu na věk či úroveň," řekla populární Sörenstam při slavnostním otevření. Třídenní program stojí 12 000 dolarů a podle agentury AP je na tento rok už vyprodáno. Součástí exkluzivního balíčku je také kolo golfu s Annikou, jež kvůli tomu speciálně přijede do akademie pětkrát ročně.

Samotná hvězda ale musí nejméně na měsíc na hraní zapomenout, neboť má prasklou ploténku. Operace zatím není nutná, každopádně musí omezit počet startů na turnajích.

Zdroj: ČTK 

 


Související:

 
< Předch.   Další >