Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Zahraniční zpravodajství
Zahraniční zpravodajství z golfu
Tiger Woods poosmé nejlepším hráčem PGA Tour
Thursday, 14 December 2006

Tiger WoodsGolfista Tiger Woods získal už poosmé Trofej Jacka Nicklause, tedy cenu pro nejlepšího hráče na okruhu americké PGA, o jejímž majiteli rozhodují hlasy samotných golfistů. Cena se uděluje od roku 1990 a nikdo jiný ji dosud nezískal více než dvakrát.

Woods letos vyhrál osm turnajů, z toho šest za sebou, přestože se vyrovnával se smrtí svého otce Earla a dva měsíce tak nehrál žádnou soutěž.

Celý článek...

Paul Casey zvolen nejlepším golfistou Evropské PGA
Tuesday, 12 December 2006

Paul CaseyDevětadvacetiletý anglický golfista Paul Casey byl vyhlášen nejlepším hráčem roku na Evropském okruhu PGA. Ten letos získal titul na turnajích China Open, v Gleneagles a na mistrovství světa ve hře na jamky. Jen těsně pak prohrál souboj o první místo v evropském finančním žebříčku.

Od Ira Padraiga Harringtona, který vydělal 2,489.336 eur, ho dělilo 34.252 eur. navíc hrál klíčovou roli při vítězství evropského týmu nad výběrem USA v Ryder Cupu, když neprohrál ani jeden ze svých čtyř zápasů.

Němečtí golfisté vyhráli podruhé v historii World Cup
Monday, 11 December 2006

Barbados World CupNěmečtí golfisté vyhráli podruhé v historii Světový pohár, který se koné pod hlavičkou World Golf Championship na Barbadosu. Bernhard Langer a Marcel Siem zvítězili v soutěži poté, co v dodatečném rozstřelu na první jamce porazili skotskou dvojici Colin Montgomerie a Marc Warren. Před finálovým kolem se ošem nezdálo příliš pravděpodobné, že by mohli pomýšlet na celkové prvenství. Ztráceli pět ran na vedoucí Švédy.