Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Donald Trump postaví golfové centrum ve Skotsku
Donald Trump postaví golfové centrum ve Skotsku
Tuesday, 28 November 2006
Americký miliardář Donald Trump plánuje investovat ve Skotsku do výstavby a rozvoje golfového centra jednu miliardu liber (41,4 miliardy Kč). Centrum bude zahrnovat dvě golfová hřiště pro mistrovské šampionáty, pětihvězdičkový hotel a malé domky k ubytování.

Donald TrumpAmerický miliardář Donald Trump plánuje investovat ve Skotsku do výstavby a rozvoje golfového centra jednu miliardu liber (41,4 miliardy Kč). Centrum bude zahrnovat dvě golfová hřiště pro mistrovské šampionáty, pětihvězdičkový hotel a malé domky k ubytování.

Trump to uvedl v rozhovoru pro list Guardian. Žádost chce Trump, který má skotské předky, předložit ještě tento týden. Nové centrum se má nacházet v oblasti Aberdeenshire, napsala agentura Reuters.

"Máme neuvěřitelný výhled na moře, neuvěřitelné vlny a neuvěřitelnou zem. Když to dáme dohromady, bude to největší golfové hřiště na světě," prohlásil Trump v rozhovoru. Trumpova podnikatelská říše zahrnuje mimo jiné exkluzivní budovy a obytné komplexy v New Yorku a síť kasin. Částečně vlastní soutěže Miss Universe,

Miss USA a Miss Teen USA, napsal několik bestsellerů a baví i diváky z televizní obrazovky. Jeho současný majetek odhadl letos v lednu časopis Forbes na 2,7 miliardy dolarů.

Zdroj: ČTK

Související:

 
< Předch.   Další >