Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Turnaj na Floridě narušila honička za lupiči
Turnaj na Floridě narušila honička za lupiči
Friday, 03 November 2006
Scény jako z akčního filmu zažili v pátek golfisté na turnaji PGA Chrysler Championship v Palm Harbor, když policie začala na hřišti stíhat dva mladíky podezřelé z loupeže. Golfisté museli přerušit hru a čekat, jak honička dopadne. "Ještě nikdy jsme tu neměli lov na lidi," řekl Brian Gay, jehož policejní akce zastihla na odpališti.

"Policajti tu prosvištěli na vozíku, běhali v křoví a v rukou měli zbraně," popsal náhlý zmatek. "Museli jsme jim jít z cesty. Nad hlavami nám létal vrtulník a jeden z policistů říkal, že (podezřelí) byli ozbrojeni," uvedl golfista.

Podle bezpečnostního poradce PGA Tour Dannyho Coulsona mladíci vykradli dům v blízkosti hřiště Innisbrook a v golfovém areálu se snažili ztratit mezi diváky. Protože však neměli turnajové odznaky, byli odhaleni a pokusili se uprchnout do lesa. "Jeden z nich byl dopaden takřka okamžitě. Druhý se dostal na hřiště a museli jsme ho honit," uvedl Coulson.

Policie ve snaze vyhnat lupiče z lesa vypustila cvičeného psa. Ten muže třikrát kousl, mladík ale stále unikal a do akce museli být povoláni další policisté.

Zdroj: ČTK, iDNES.cz


 
< Předch.