Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality
Zpravodajství z golfu
GD vydal žebříček nejmocnějších mužů českého golfu
Wednesday, 09 January 2008

Václav Klaus na golfuNejmocnějším mužem českého golfu je prezident České golfové federace Milan Veselý. Tvrdí to ve svém nejnovějším vydání česká mutace magazínu Golf Digest, která přináší žebříček 50 nejvlivnějších lidí v českém golfu.

Celý článek...
 
Nový golfový veletrh Golf World Prague nás čeká 14.-17. 2. 2008
Saturday, 15 December 2007

Golf World PragueIncheba Praha spol. s r.o., pořadatel 17. ročníku středoevropského veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2008, se rozhodla uspořádat souběžně s tímto veletrhem 1. ročník specializovaného veletrhu golfu a golfové turistiky Golf World Prague. Od příštího roku se tedy můžeme těšit na další golfový veletrh - tentokrát v podání zkušeného pořadatele podobných akcí.

Celý článek...
 
ČGF: co to přesně je neaktivní hendikep
Saturday, 15 December 2007
ČGFProtože v golfové komunitě stále do jisté míry panuje nejasnost ohledně rozdílu mezi aktivním a neaktivním („společenským“) hendikepem, na serveru ČGF odpovídal na toto téma STK ČGF Karel Vopička.
Celý článek...
 
ČGF: změny pravidel golfu od roku 2008
Saturday, 15 December 2007

ČGFV neutuchající společné práci R&A a USGA přichází každé čtyři roky okamžik, kdy jejich úsilí, dosud skryté golfové veřejnosti, vydává své plody v podobě nové edice Pravidel golfu. Ta nejnovější bude v platnosti v letech 2008-2011. A jako vždy, i tentokrát dochází k určitým změnám. Kromě změn formulačních, které mají za cíl lépe, podrobněji a jednoznačněji vyjádřit smysl jednotlivých bodů a předejít tak jejich mylnému výkladu, se jedná i o změny principiálního rázu, které mění dosud platné zásady, postupy a tresty. Takže co nás vlastně čeká? Plný výčet by byl poměrně dlouhý, my se teď omezíme jen na ty nejzávažnější změny. 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 82 - 90 z 260